„Tetrio“ kaladėlės pradėjo kristi į jiems skirtas vietas

„Tetrio“ kaladėlės pradėjo kristi į jiems skirtas vietas

Prieš daugiau nei trisdešimt metų pasirodęs kompiuterinis žaidimas „The Tetris“ visai nesenai buvo patvirtintas ir plačiajai Holivudinei auditorijai. Skelbiama, kad „kaladėlės pagaliau ėmė kristi į jiems skirtas vietas“ ir kūrybinė komanda jau turi aiškų vaizdą, kaip atrodys jų kuriamas filmas.

Dėka Amerikos ir Kinijos prodiuserių, Larry Kasanoff ir Bruno Wu, susijungimo buvo nuspręsta, kad juostos biudžetas sieks net 80 milijonų JAV dolerių, o filmas jau dabar įgauna „epinės mokslinės fantastikos trilerio“ vardą. Skelbiama, kad žaidimo ekranizacija Kinijoje bus pradėta filmuoti 2017-ais metais.

„Mūsų komanda kartu su „The Tetris Company“ darbuojasi jau virš metų. Šis netikėtas dviejų prodiuserių susijungimas į „Threshold Global Studios“ buvo netikėtas daugeliui, o tai, kad pirmajam savo projektui jie pasirinko būtent Tetrį – yra dar labiau stulbinantis faktas“, – teigia abu prodiuseriai. „Threshold Global bus viena tų kompanijų, kurie apjungs vakarų ir rytų kino kultūrą pasaulinei auditorijai. Mums patiems yra beprotiškai įdomu, kaip atrodys galutinis projekto variantas, tačiau tikimės, kad ir kino žiūrovams bus įdomu vėl pamatyti prisikėlusį projektą“.

Šiuo metu dar nėra skelbiama, koks bus filmo scenarijus, tačiau pabrėžiama, kad juostoje vaidins bendras vakarų ir rytų aktorių būrys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles