Joshas Duhamelis sugrįžta į „Transformerių“ seriją

Joshas Duhamelis sugrįžta į „Transformerių“ seriją

Ne itin sėkminga ketvirta Transformerių dalis, matyt, juostos kūrėjams vis dar neleidžia ramiai užmigti. Dar vakardienos metu buvo paskelbta, kad šios serijos penktoji dalis vadinsis „Transformeriai: Paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“).

Šiandien pagaliau buvo pradėta skelbti, kokie aktoriai prisidės prie serijos tąsos ir pirmuoju žmogumi tapo daugelio merginų mylimas Joshas Duhamelis. Juostos prodiuseriai greičiausiai suprato, kad pirmose trijose dalyse suvaidinęs aktorius gali būti raktas žiūrovų grįžimui į kino sales. J. Duhamelis šioje serijoje suvaidino Vijamą Lenoksą.

Daugiau detalių apie aktoriaus vaidmenį filme neužsimenama, tačiau tikima, kad šiuo žingsniu „Paramount“ studija tikisi grįžti į žiūrovų pamėgtą pirmų trijų dalių „Transformerių“ pasaulį. Ir nors J. Duhamelio personažas nebuvo toks svarbus istorijos raidai, visgi, žiūrovų jis buvo priimtas teigiamai.

Skelbiama, kad į istoriją turėtų sugrįžti ir režisieriaus Michaelo Bay prašomas Tyrese Gibsonas. Didžiuosiuose kino ekranuose naujieji „Transformeriai“ turėtų pasirodyti jau kitų metų balandžio 23-iąją, o filmavimo darbai prasidės kitą savaitę Kuboje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles