Broliai Russo paskelbė savo pirmąjį projektą po darbo su „Marvel“

Broliai Russo paskelbė savo pirmąjį projektą po darbo su „Marvel“

Anthony ir Joe Russo yra atsakingi už sėkmingiausius „Marvel“ filmus iki dabar. Šioje studijoje jie režisavo 4 filmus:  „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“),  „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) ir abi „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War Part “) dalis – antroji pasirodys kinuose kitais metais.  Po 6 metų su „Marvel“ broliai pasitrauks nuo superherojų filmų žanro neribotam laikui ir jau yra suplanavę savo kitą projektą.

Broliai Russo atsidarė savo studiją pavadinimu „AGBO“ ir nusipirko teises režisuoti filmą pagal knygą pavadinimu „Vyšnia“ (angl. „Cherry“). Tai pasakojimas apie karo mediką, kuriam sugrįžus atsiranda potrauminio streso sindromas, iš nevilties jis tampa narkomanu ir pradeda apiplėšinėti bankus. Pasakojimas paremtas tikra autoriaus Nico Walkerio gyvenimo istorija.

Nors projektas iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai kitoks nei režisierių ankstesnė veikla, jis jiems yra labai svarbus. Abu broliai yra karo veteranų gerbėjai ir remėjai, be to, jie yra netekę šeimos narių dėl narkotikų. Filmo pasirodymo data nėra aiški ir darbas ties šiuo projektu prasidės tik po naujausios keršytojų dalies.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles