Naujasis „Žvaigždžių kelias“ praranda ketvirtą režisierių

Naujasis „Žvaigždžių kelias“ praranda ketvirtą režisierių

Jeigu koks filmas nusipelnė būti pavadintas užkeiktu, tai būtų ketvirtoji „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalis, kuri buvo pradėta planuoti dar prieš 2016 m. paskutinįjį „Žvaigždžių kelias į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) ir iki dabar nesugeba atsispirti nuo žemės. Su juo buvo siejamas Quentinas Tarantino (labiau juokais, bet vis tiek buvo apie tai kalbėta), S. J. Clarkson, Noah Hawley’us ir dabartinis Mattas Shakmanas, kuris tapo jau ketvirtuoju režisieriumi, palikusį šį projektą.

M. Shakmanas pildė repertuarą, dirbdamas prie pavienių populiarių serialų epizodų, kaip „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) ar „Filadelfijoje visada saulėta“ (angl. „It‘s Always Sunny in Philadelphia“), bet jo populiarumas išaugo jo režisuotam serialui „VandaVizija“ (angl. „WandaVision“) surinkus 24 Emmy nominacijas. Po šio pasiekimo jis buvo pakviestas apsiimti ilgai uždelstą ketvirtąjį „Žvaigždžių kelią“. Tačiau „Disney“ nusprendė susigrąžinti sėkmę jau atnešusį režisierių – M. Shakmanas bus atsakingas už 2024 m. „Fantastiško ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) perdirbinį. Dėl susikertančių grafikų režisierius sugrįžo į „Disney“ studiją ir paliko „Žvaigždžių kelią“.

Tad „Paramount“ studijai tenka vėl ieškoti naujo režisieriaus ir greitai, nes ketvirtasis „Žvaigždžių kelią“ vis dar planuojama išleisti kitų metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles