Naujasis „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ anonsas pasineria į jaudinantį ir paslaptingą pasaulį

Visiškai naujas „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ (angl. „How to Train Your Dragon: The Hidden World“) anonsas jau čia ir jis pasiruošęs praskaidrinti Jūsų dieną. Dreamworks kompanijai priklauso keletas didelių ir žinomų filmų serijų, tokių kaip „Šrekas“ (angl. „Shrek“) ir „Kung Fu Panda“, tačiau ši filmų serija, pelno atžvilgiu, stengsis niekuo nenusileisti aukščiau išvardintoms. Tai bus trečioji ir paskutinė trilogijos dalis ir sėkmės atveju, ji gali tapti viena iš mėgstamiausių bei labiausiai pasisekusių animacinių trilogijų, egzistuojančių šią dieną. Filmo kūrėjai prižadėjo, kad tai bus paskutinė dalis, ir atrodo, jog jie atiduos žiūrovams viską, ką jie turi,  jeigu anonsą galime laikyti to indikatoriumi.

Anonsas prasideda Žagsulio (įgarsina Jay’us Burechelis) tėvo – Stoiko (įgarsina Gerardas Butleris) – pasakojimu apie Žagsulio likimą – jam skirta atrasti slaptą slibinų pasaulį. Neįpusėjus anonsui, išvystame moteriškąją Bedančio versiją ir jų mielą poravimosi šokį. Tačiau jam ilgai neleidžiama užsitęsti ir scena yra pertraukiama, o mes nukeliami į pačią veiksmo širdį, kuomet priešų armada ruošiasi slibinų pagrobimui iš vikingų. Anonsas yra pilnas užuominų apie dramatiškus filmo vingius, išdavystes, draugystę ir, be abejonės, – jame pilna spalvingų ir įvairių slibinų.

„Kaip prisijaukinti slibiną 3“ žada pilną veiksmo ir emocionalią istorijos pabaigą, kuri prasidėjo 2010 metais ir nustebino daugelį to nesitikėjusių žmonių. Kadangi serijos filmai yra išleidžiami kas 4 metus, galime tikėtis dar vieno kokybiško ir dėmesio verto filmo, kuris gali pretenduoti į vieną geriausių 2019 metų animacinių hitų. Filmas kino teatrus pasieks 2019 metų, vasario 15 dieną, o iki tol lieka tik laukti ir pažiūrėti naujausią, intriguojantį ir linksmą, „Kaip prisijaukinti slibiną 3“, anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles