Atskleista daugiau informacijos apie „Džokerį“

Atskleista daugiau informacijos apie „Džokerį“

„Džokerio“ (angl. „The Joker“) kilmės istorijos filmo kūrėjai atskleidė šio filmo pirmąją anotaciją. Iki šiol, studija kurianti filmą buvo neįprastai tyli apie detales susijusias su šiuo projektu. „DC“ komiksų pasaulyje Džokeris visuomet turėjo labai abstrakčią ir prastai suformuotą atsiradimo istoriją tam, kad išlaikytų veikėją apsuptą paslapties. Tačiau visa tai pasikeis po šio filmo, kuris sprendžiant iš anotacijos, turės paruošęs keletą staigmenų. Paskelbta anotacija skamba taip:

„Džokeris“ pasakoja apie ikonišką piktadarį ir yra tai originali, atskira jo istorija, kuri niekada nebuvo parodyta didžiuosiuose ekranuose. Arturo Fleko (vaidina Joaquinas Phoenixas), žmogaus, kurį atstūmė visuomenė, analizė bus ne tik šiurkštus jo portretavimas, bet ir plačiau bei atsargiau papasakota jo istorija.“

Kaip matome, anotacija žada atskirą filmą, kuriame pagrindinis veikėjas bus kituose filmuose buvęs antagonistas. Kaip anksčiau yra atskleista, „Džokeris“ nebus susijęs su jokiu kita „DC“ filmų visatos juosta, pvz.: „Nuostabiąja moterimi“(angl. „Wonder Woman“) ar „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“). O tai reiškia, kad Jaredo Leto vaidinama nusikaltimų princo klouno versija egzistuos kartu su šia, kurioje vaidina Joaquinas Phoenixas. Yra planai kurti dar vieną filmą apie Džokerį, kurį vaidins tas pats Jaredas Leto.

Filmą režisuoja Toddas Phillipsas, taip pat režisavęs „Pagirios Las Vegase“ (angl. „The Hangover“), o filmavimo darbai jau vyksta nuo rugsėjo mėnesio. Yra tikimasi, kad tai bus pirmas filmas, kuris pasakos „DC“ komiksų istorijas ir kurį išleis „Warner Bros.“ studija. „Džokeris“ taip pat turės mažesnį biudžetą, palyginus su kitais šių dienų filmais ir tai bus apie 50 milijonų JAV dolerių. Tai sumažins riziką apsiimant gana netradicinio projekto, bet pasisekimo atveju pelnas gali būt kelis kartus didesnis, kaip atsitiko ir su filmu „Deadpoolas“ (angl. „Deadpool“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles