Nutekinta informacija apie „Rembo 5″ siužetą žada Džono Rembo sugrįžimą

Nutekinta informacija apie „Rembo 5″ siužetą žada Džono Rembo sugrįžimą

Kaip yra pranešama, internete buvo nutekintos naujojo „Rembo: Paskutinis kraujas“ (angl. „Rambo: Last Blood“) siužeto detalės. Jų pagrindas buvo jau turimos žinios apie tęsinį, tačiau dabar sužinome daug daugiau. Atsistatydinęs Džonas Rembo gyvena rančoje Bovyje, Arizonoje, ir kenčia nuo gana stipriaus potrauminio streso sutrikimo (PTSD). Viskas susidėlioja į vietas, žinant kiek daug Rembo yra išgyvenęs ir matęs savo gyvenime. Kad būtų lengviau kovoti su traumomis, Rembo turi prižiūrėtoją Mariją ir daugelį savo dienų leidžia bare arba dirbdamas įvairius darbus aplink fermą.

Pasak naujų šaltinių, filmas prasideda kai 29-erių KarmenDelgado ir jos 8-erių metų sesuo yra užpuolamos ir išvežamos autobusiuku. Karmen pabėga, tačiau jos seseriai taip nepasiseka ir ji lieka pagrobta. Kai Džonas Rembo sužino apie savo prižiūrėtojos dukros situaciją, jis tiesiog akimirksiu atsipeikėja ir grįžta tam, kad sumedžiotų už tai atsakingus vyrus. Tačiau Rembo viskas bus daug sunkiau, nei buvo galima pagalvoti.

Jeigu informacija yra teisinga ir ji pasitvirtins, Sylverster‘is Stallone į didžiuosius ekranus atgabens neįtikėtiną kelionę, kuri patenkins daugelį ilgalaikių Rembo serijos fanų. Aktorius paskutiniais metais buvo užsiemęs su tokiais darbais  kaip „Krydas 2: kylanti legenda“ (angl. „Creed 2“). Filmas kino teatrus pasieks jau sausio pradžioje ir jam jau žadama pirmosios dalies sėkmė. Tikėtina, jog po „Krydo“ filmo tęsinio, Stallone vėl grįš į „Rembo 5“ filmavimo aikštelę ir jau greitai pamatysime jį įsisukusį į veiksmo sūkurį.

Sylvester‘is Stallone išliko gana tylus dėl specifinių „Rembo 5“ siužeto detalių, dėl ko naujai iškilusi informacija yra gana įtartina. Tačiau ji yra daug žadanti bei yra tikrai gana tiksli, lyginant su tuo, ką jau žinome. Jokios tęsinio išleidimo datos dar nežinome, bet spėjama, kad tai galėtų būti 2019 metų ruduo. Kol kas turėsime laukti naujų detalių apie siužetą ir įsitikinti, ar tai, ką jau žinome, yra tiesa.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles