R. Emmerichas ir „Universal Pictures“ susivienys dar vienam projektui

R. Emmerichas ir „Universal Pictures“ susivienys dar vienam projektui

Šį savaitgalį į didžiuosius kino ekranus sugrįžtantis Rolandas Emmerichas su antraja „Nepriklausomybės dienos“ (angl. „Independence Day: Resurgence“) dalimi nusprendė nesnausti. Visai nesenai buvo patvirtinti gandai, kad greičiausiai režisierius pristatys ir trečiąją serijos dalį, o dabar portalas „Deadline“ skelbia jau apie visiškai naują R. Emmericho kūrinį.

Skelbiama, kad kitas režisieriaus kūrinys vadinsis „Moonfall“, kurį šis kurs su ta pačia „Universal Pictures“ studija. Ilgų derybų metu buvo nuspręsta, kad R. Emmericho scenarijaus juostą režisuos jis Rolandas. Pasak portalo „Deadline“, studijai R. Emmericho kūrinys, kurį šis parašė dar 2012 metais kartu su Haraldu Kloseriu ir Spenceriu Cohenu, kainavo septynženklę sumą.

„Moonfall“ taps jau septintu R. Emmericho ir H. Kloserio bendradarbiavimo vaisiumi. Senesni tandemo kūriniai buvo 2004 metų „Diena po rytojaus“ (angl. „The Day After Tomorrow“), 2008-ais metais pasirodęs „10 000 metų prieš Kristų“ (angl. „10,000 BC“), 2009 „2012“ (angl. „2012“), 2011 „Anonimas“ (angl. „Anonymous“), 2013 „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“) bei, žinoma, tiką pasirodžiusi naujausia „Nepriklausomybės diena“.

„Nepriklausomybės diena. Atgimimas“ pasaulyje startavo praėjusią savaitę, tačiau Amerikoje per pirmąjį savaitgalį juosta užsidirbo vos 45 milijonus dolerių. Pasaulio mąstais juosta savo sąskaitoje jau turi virš 145 milijonų dolerių. Šį savaitgalį naujausias R. Emmericho kūrinys startuos ir Lietuvoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles