Pelningiausi savaitės filmai: „Blyksnis“ krenta žemyn, kol „Stichijos“ ir Žmogus-Voras kovoja dėl pirmos vietos

Pelningiausi savaitės filmai: „Blyksnis“ krenta žemyn, kol „Stichijos“ ir Žmogus-Voras kovoja dėl pirmos vietos

Šį ramesnį savaitgalį „Blyksnis“ (angl. „Flash“) buvo nuspirtas nuo viršūnės kol „Stichijos“ (angl. „Elemental“) ir Žmogus-Voras įnirtingai kovojo dėl pirmos vietos.

Su menka milijono persvara, į pirmą vietą vėl sugrįžo „Žmogus-Voras: Aplink Multivisatą“ (angl. „Spider-Man: Across the Multiverse“). Retas pasiekimas – filmas prieš tai perleido pelningiausiojo titulą Transformeriams bei Blyksniui, bet jį atsiėmė eidamas jau ketvirtą savaitę kino teatruose ir nugalėdamas 200 mln. kainuojančius konkurentus. Pozityvūs žiūrovų atsiliepimai ir sekančios rekomendacijos dar kurį laiką laikys šį filmą prie pelningiausiųjų. Pasauliniu mastu „Aplink Multivisatą“ turi beveik 560 mln. dolerių.

Antroje vietoje išliko „Pixar“ studijos „Stichijos“. Praeitą savaitę debiutavęs su prasčiausiais finansiniais rezultatais studijos istorijoje, filmas dabar rodo geresnę situaciją. Dėl aukšto žiūrovų balo ir stiprios konkurencijos trūkumo, „Stichijos“ patyrė ne tokį didelį 39% bilietų nukritimą, tad filmas per ilgesnį laiką gali ir atsipirkti nepaisant sunkios pradžios. Šiuo metu, „Stichijos“ turi 120 mln. dolerių.

Tuo tarpu, „Blyksniui“ reikalai yra kur kas prastesni. Praeitą savaitę startavęs pirmoje vietoje su studijos netenkinančiais rezultatais, filmas buvo iškart numuštas į trečią vietą. Bilietų pardavimai rodo labai staigų 73% kritimą, žiūrovai nebuvo labai linkę palikti rekomendacijos. Palyginimui, „Juodasis Adamas“ (angl. „Black Adam“) antrą savaitę patyrė 59% numušimą, o „Šazamas: Dievų Įniršis“ (angl. „Shazam: Fury of the Gods“) 69% ir abu filmai tapo nesėkmėmis. „Blyksnį“ šiek tiek gelbsti pasaulinė rinka, kur filmui sekasi geriau nei Amerikoje ir bent jau 200 mln. biudžetas yra menkai atpirktas su surinktais 210 mln. Bet kokiu atveju, tai tikrai nėra rezultatai, kurių tikėjosi „Warner Bros“ studija iš didžiausio šių metų „DC“ filmo.

Papildomos druskos ant žaizdos prideda tai, kad 200 mln. kainuojantis „Blyksnis“ antrą savaitę vos nebuvo pralenktas vasarinės n-16 komedijos. Šviežiai išleista komedija „Nieko Asmeniško“ (angl. „No Hard Feelings“) su viena populiariausių žvaigždžių Jennifer Lawrence Amerikos rinkoje vos nusileido „Blyksniui“ su kelių šimtų tūkstančių dolerių skirtumu ir pasiliko ketvirtoje vietoje. Kritikų bei žiūrovų įvertinimai yra panašiai neutralūs ir filmas iš viso jau surinko beveik 25 mln. dolerių. Kaip nedidelių tikslų turinčiai vasariškai komedijai, visai neblogai. Viena problema – „Nieko Asmeniško“ nėra toks ir pigus, vien jo biudžetas yra 45 mln. dolerių. Ar tiek kainuoja pasisamdyti Oskaro laimėtoją? Bet kokiu atveju, su tokia kaina filmo dar negalima užtikrintai laikyti atsipirkusiu.

Ir penktoje vietoje pasilikę „Transformeriai: Žvėrių Prisikėlimas“ (angl. „Transformers: Rise of the Beasts“) patyliukais renkasi sau šiokį tokį pelną su uždirbtais 340 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles