Prie „TAS 2“ prisijungė keli įžymūs aktoriai

Prie „TAS 2“ prisijungė keli įžymūs aktoriai

„TAS“ pasirodė kinuose 2017 metais. Filmas sulaukė teigiamų žiūrovų ir kritikų atsiliepimų bei tapo visų laikų pelningiausiu siaubo filmu. Pirmoji dalis buvo išleista jau turint tikslą kurti antrąją. Juosta yra paremta Stephen’o King’o knyga. Knygoje veiksmas vyksta tolygiai tarp suaugusiųjų ir vaikų istorijos, tačiau filmų kūrėjai nutarė padalyti šias istorijas į dvi dalis. Dabar, kai vaikų istorija jau yra nupasakota, 2019 metais išvysime jos tęsinį su suaugusiais.

Prie filmo prisijungė Oskaro nominantė Jessica Chastain, kuri atliks Beverly „Bev“ Rogan vaidmenį. Viljamo „Bilio“ Denbrogo ir Ričardo „Ričio“ Toziero personažus įkūnys James’as McAvoy’us ir Bill’as Hader’is. Tai –  jau pusė pagrindinių vaikų personažų iš pirmosios dalies. Į filmą taip pat sugrįš filme „TAS“ klouną vaidinęs Bill’as Skarsgård’as. Filmo režisieriumi vėl bus  Andrés’as Muschieti’s.

Verta paminėti, kad kol kas iš pirmojo filmo komandos nesugrįš vienas iš scenaristų Cary’s Fukunaga, kuris vienu metu ketino režisuoti pirmąją dalį, tačiau nesutiko dėl studijos ir jo vizijos skirtumų. Dabartinis filmo režisierius neslepė, kad daugelis minčių buvo panaudotos iš Fukunaga’os scenarijaus, todėl yra tikimybė, kad išvysime skirtingos kokybės produktą, negu pirmasis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles