Kapitonas Amerika tapo blogiečiu

Kapitonas Amerika tapo blogiečiu

Kompanija „Marvel“ pasiryžo kraštutiniam žingsniui – paversti vieną iš svarbiausių amerikietiškų superherojų Kapitoną Amerika blogiečiu. Kaip praneša portalas „The Wrap“, tai įvyko komikso „Kapitonas Amerika: Styvas Rodžersas #1“ (angl. „Captain Amerika: Steve Rogers #1“) leidinyje, kuris prekyboje pasirodė 2016 m. gegužės 25 dieną.

Šiame komikse buvo atskleista, kad Styvas Rodžersas iš tiesų palaikė nacistus ir buvo slaptu Hidros agentu. Tokio kontraversiškai atrodančio siužetinio vingio idėja, kaip pranešė „Marvel“ redaktorius Tomas Brevoortas, priklauso rašytojui Nickui Spenceriui.

„Antrame komikso numeryje mes pateiksime kelionę laike, kad būtų galima sužinoti, kaip tas įvyko. Kol kas aš negaliu Jums pasakyti daugiau, nes nenoriu atimti iš komiksų gerbėjų malonaus siurprizo. Tačiau galiu Jūs užtikrinti, kad istorija bus pateikta taip, kad skaitytojai galės stebėti herojaus istorija nuo jo pradžios iki tokios transformacijos ir galiausiai sudėti visas detales į vieną didelę mozaiką. Tai vienas iš labiausiai žinomų kino istorijoje superherojų, kurio kelias baigiasi tokiomis aplinkybėmis tampant labiausiai konspiruotu Hidros agentu“, – pasisakė T. Brevoortas.

Styvo Rodžerso perėjimas į „tamsiąją pusę“ sukėlė dideles nepasitenkinimo bangas komiksų gerbėjų gretose. „Marvel“ studijos filmuose Kapitono Amerikos vaidmenį atliekantis Chrisas Evansas taip pat palaiko komiksų gerbėjus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles