Serialas „Smalsūs žvilgsniai“ pratęstas dar dviem sezonams

Serialas „Smalsūs žvilgsniai“ pratęstas dar dviem sezonams

Šelbių klanas grįš į ekranus dar dviem sezonams. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, kanalas „BBC Two“ pratęsė serialą ketvirtam ir penktam sezonams. Tokį kanalo sprendimą paveikė stiprus trečiojo sezono startas, kuris šiuo metu rodomas televizijoje.

Abu būsimi sezonai turės po šešias serijas, kurioms scenarijų parašys vienas iš serialo kūrėjų Stevenas Knightas. Serialas tapo labai populiarus ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje. Jis rodomas net 163 šalyse.

Trečiame serialo sezone pagrindinius vaidmenis atliko Cillianas Murphy‘is, Tomas Hardy‘is, Paulas Andersonas, Helen McCrory, Joe Cole‘as, Sophie Rundle, Paddy‘is Considine‘as ir kt. aktoriai.

Serialo, kurio veiksmas vyksta XX a. trečiame dešimtmetyje, ketvirtas ir penktas sezonai bus filmuojami iš karto. Filmavimas prasidės 2016 m. rudenį, o serialo ketvirtojo sezono premjera numatyta 2017 m. gegužės mėnesį.

Apie ką suksis būsimų sezonų veiksmas, nepranešama. Vienas iš serialo kūrėjų ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Cillianas Murphy‘is pranešė, kad žiūrovų lauks daug staigmenų ir naujų veidų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles