T. Cruise’as kalbinamas vaidinti filmo „Kalnietis“ perdirbinyje

T. Cruise’as kalbinamas vaidinti filmo „Kalnietis“ perdirbinyje

Holivude jau ilgą laiką netyla norai prikelti kultiniu tapusį filmą „Kalnietis“ (angl. „Highlander“) iš numirusiųjų. Daugiausiai pastangų šia prasme įdėjusi studija „Summit Entertainment“ po truputį juda link šio tikslo. Po poros režisierių ir aktoriaus Ryano Reynoldso atsisakymų dirbti su projektu, studija vėl atsitiesia. Tinklapio „The Wrap“ šaltiniai tvirtina, kad filmas gali pasirodyti jau artimiausiu metu ir studija kalbina jame pasirodyti aktorių Tomą Cruise‘ą.

Paties T. Cruise‘o komentarų šia tema dar nėra, nes viskas dar kol kas yra kalbų stadijoje. Aktoriaus atstovas nuo komentarų taip pat susilaikė, sakydamas, kad T. Cruise‘as svarsto apie daugybę projektų vienu metu ir kad jokios rimtos kalbos šia linkme dar nėra prasidėjusios. Jei aktorius visgi sutiktų vaidinti šiame filme, jam tektų įkūnyti Chuaną Ramirezą, kurį originaliajame filme vaidino Seanas Connery‘is, kas gali tapti šiokiu tokiu spaudimu siekiant prilygti originaliajam pasirodymui.

Primename, kad „Kalnietis“ yra 1986 metais sukurtas fantastinis veiksmo filmas. Jame yra pasakojama apie daugybę amžių trunkančią kovą tarp nemirtingųjų karių. Pagrindinį filmo veikėją anuomet įkūnijo aktorius Christopheris Lambertas, kuris būtent čia pradėjo savo ganėtinai sėkmingą karjerą kine. Filmas savo pasirodymo metu studijai buvo nuostolingas, tačiau jis pradėjo franšizę, kuriai priklausė keli filmai bei to paties pavadinimo serialas, todėl perdirbti filmą yra logiškas sprendimas. Po kelių režisierių pasitraukimo dabar yra žinoma, kad filmą turėtų režisuoti Cedricas Nicolas-Troyanas.

Šioje situacijoje T. Cruise‘as yra padėties šeimininku, kadangi jis jau yra susijęs su keliomis filmų franšizėmis. Pastaraisiais metais džiaugęsis filmų „Užmirštieji“ (angl. „Oblivion“) ir „Ties riba į rytojų“ (angl. Edge of Tomorrow“) sėkmėmis, artimiausioje ateityje jis grįš į jam šlovę atnešusius filmus. Be penktosios „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission: Impossible“) dalies, jis taip pat vaidins filmų „Džekas Ryčeris“ (angl. „Jack Reacher“) ir „Oro gvardija“ (angl. „Top Gun“) tęsiniuose.

Penktoji filmo „Neįmanoma misija“ dalis pasaulio kino teatrus pasieks 2015 metų gruodžio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles