„Nepriklausomybės dienos amžinai“ darbai pajudėjo – galimai rastas pagrindinis aktorius

„Nepriklausomybės dienos amžinai“ darbai pajudėjo – galimai rastas pagrindinis aktorius

Vakar naujienų portalas „The Wrap“ paskelbė, kad „Nepriklausomybės dienos“ (angl. „Independance Day“) tęsinys, kuris kol kas turi siaubingą pavadinimą „Nepriklausomybės diena amžiams“ (angl. „ID Forever“), dar šiek tiek pajudėjo į priekį. Pagrindiniam vaidmeniui atlikti bandoma prikalbinti „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) žvaigždę Liamą Hemsworthą.

Tai pirma labai didelė žinia apie aktorius šiam projektui nuo tada, kai dar 2013 metais buvo prabilta apie Michaelo B. Jordano įtraukimą į filmo tęsinį. Žinoma, apie aktorius buvo kalbama ir pernai, tačiau tai visiškai nieko nestebina. Žinoma, kad filme garantuotai nepasirodys pirmosios dalies pažiba Willas Smithas. Tuo tarpu Jeffas Goldblumas ir Bullas Pullmanas planuoja grįžti į tęsinį.

Buvo kalbama, kad tęsinys bus toks didelis, kad jam prireiks dviejų dalių, kaip kad įprasta pastaruoju metu. Studijos šaltiniai pranešė, kad projekto dydis yra šiek tiek mažinamas, kad istorija sutilptų į vieną filmą. Galima teigti, kad tai visai geras sprendimas, nes daryti dviejų dalių filmą tęsiniui, pasirodančiam praėjus 20 metų nuo pirmosios dalies, skamba visiškai nelogiškai.

Ar tikrai filmui bus patvirtintas Liamas Hemsworthas, sužinosime artimiausiu metu, mat jau greitai, greičiausiai vasarą, turėtų prasidėti filmavimo darbai. Juostą režisuos ir pirmosios dalies kūrėjas Rolandas Emmerichas, o scenarijų perrašinėja Carteris Blanchardas. Originalus scenarijus buvo parašytas „Nepaprasto Žmogaus-voro“ (angl. „The Amazing Spider-man“) scenaristo Jameso Vanderbilto.

Filmą planuojama išleisti kitų metų birželio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles