„Kikboksininko“ perdirbinys turės tęsinį su Jeanu-Claude Van Damme‘u

„Kikboksininko“ perdirbinys turės tęsinį su Jeanu-Claude Van Damme‘u

Šių metų rugsėjo mėnesį į kino ekranus atkeliaus kultinio 1989 m. filmo „Kikboksininkas“ (angl. „Kickboxer“) perdirbinys, tačiau jau dabar pradėdama kalbėti apie istorijos pratęsimą. Kaip skelbia portalas „Collider“, antroji dalis, kurios pavadinimas skamba „Kikboksininkas: kerštas“ (angl. „Kickboxer: Retaliation“), bus pradėta filmuoti jau kitą savaitę.

Antroje naujojo „Kikboksininko“ dalyje vieną iš pagrindinių vaidmenų atliks veiksmo filmų legenda Jeanas-Claudeas Van Damme‘as. Būtent 1989 metų filme „Kikboksininkas“ atlikta rolė leido belgų karate meistrui prasibrauti į Holivudą. Pats aktorius 1979 metais tapo karate ir kikbokso Europos čempionu.

Perdirbinyje J.C.V.D. atliko antraplanį vaidmenį. Belgų aktorius suvaidino pagrindinio herojaus mokytoją. Filme taip pat vienus iš svarbių vaidmenų atliko imtynininkas Dave‘as Bautista ir kovotoja Gina Carano. Pagrindinis vaidmuo atiteko kovos menų meistrui Alainui Moussi. Filmą režisavo Johnas Stockwellas.

Antroji dalis patikėta dviejų juodų diržų savininkui Dimitri Logothetis, kuris taip pat ir parašė „Keršto“ scenarijų. Kada filmas pasieks kino teatrus, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles