Geležiniu žmogumi taps penkiolikmetė mergaitė

Geležiniu žmogumi taps penkiolikmetė mergaitė

Kompanija „Marvel Comics“ anonsavo itin svarbius pasikeitimus savo populiarioje komiksų serijoje „Nenugalimas Geležinis žmogus“ (angl. „Invincible Iron Man“). Kaip praneša leidinys „Time“, siužetinėje komikso „Pilietinis karas 2“ (angl. „Civil War 2“) linijos pabaigoje bus pristatytas visiškai naujas Geležinis žmogus, kuriuo taps penkiolikmetė juodaodė studentė vardu Riri Viliams.

Kaip skelbia „Time“, būdama Masačiusetso technologijų universiteto studente, Riri Viliams savo bendrabučio kambaryje sugebėjo sukurti kovinį egzoskeletą. Apie šį išradimą sužinojo Toni Starkas, kuris susidomėjo mergina ir jos talentu.

„Iš vienos pusės, gerbėjai reikalauja kažko naujo, o iš kitos, prašo nedaryti jokių kardinalių pasikeitimų. Todėl visada, kai tu pristatai kokį nors naują personažą, atsiranda tie, kurie skundžiasi, jog buvo sugriauta jų vaikystė.“, – pasisakė apie komiksų serijos naujoves jų autorius Bryanas M. Bendis

Kūrėjas neatskleidė, koks likimas laukia paties Tonio Starko, kuriam jau dabar pranašaujama mirtis „Pilietinio karo 2“ finale. Jeigu taip įvyks, tai skaitytojų lauks dar vienas skaudus atsisveikinimas su kultiniu vaikystės herojumi. Taip pat tikėtina, jog jeigu Tonis Starkas žus, ši idėja pasieks ir studijos „Marvel“ kūrėjus, kurie jau kurį laiką ruošiasi pakeisti Geležinį žmogų vaidinsianti Robertą Downey jaunesnįjį po „Keršytojų: Begalybės karo“ (angl. „Avengers: Infinity War“) pasirodymo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. vl / 2016 liepos 8

    nu nafik…