Siaubo filmas „Neišjunk šviesos“ turės tęsinį

Siaubo filmas „Neišjunk šviesos“ turės tęsinį

Po puikaus naujojo prodiuserinio Jameso Wano siaubo filmo „Neišjunk šviesos“ (angl. „Lights Out“) starto Šiaurės Amerikoje ir keliose tarptautinėse teritorijose, studija „New Line Cinema“ nusprendė pratęsti šią istoriją.

Kaip praneša portalas „Collider“, filmas per pirmąsias penkias rodymo dienas tėvynėje užsidirbo 27,7 mln. dolerių. Dar 8,5 mln. dolerių atkeliavo iš 12 tarptautinių šalių. Iš svarbesnių tarptautinių kino rinkų filmas startavo tik Australijoje ir Rusijoje. Vos 5 milijonus dolerių kainavusio projekto uždarbis šiuo metu siekia 36,2 mln. dolerių.

Filmo režisieriumi ir vėl taps Davidas F. Sandbergas, tačiau ar į tęsinį sugrįš pirmosios dalies aktoriai Teresa Palmer, Alexandras DiPersia ir Gabrielis Batemanas, nežinoma. Taip pat nežinoma, kada prasidės juostos filmavimas ir kada filmas atkeliaus į kino ekranus.

Pirmoji dalis pasakojo apie dešimtmečio Martino ir jo sesers Rebekos nelygią kovą su paslaptingu demonu, kuris apsigyveno jų mamos namuose. Vienintelis būdas nugalėti blogio įsikūnijimą – neišjungti šviesos. Būtent šviesoje šis padaras praranda visas savo galias.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles