„Rytietiški pažadai“ turės tęsinį

„Rytietiški pažadai“ turės tęsinį

Dar nuo 2012 m. buvo neabejojama, kad Londono rusų mafijos įpėdiniai Kirilas (akt. Vincent Cassel) ir jo vairuotojas Nikolajus (akt. Viggo Mortensen) sugrįš į kino ekranus. Tačiau kanadiečių režisieriaus Davido Cronenbergo kriminalinės dramos „Rytietiški pažadai“ (angl. „Eastern Promises“, 2007 m.) tęsinio kūrimo planai taip ir nugulė stalčiuose. Vis tik dabar interneto puslapis My Entertainment World, pranešantis apie būsimus kino projektus, skelbia, kad tęsinys bus – filmavimo darbai numatomi jau šių metų kovo mėnesį. Tiesa, filmo tęsinį turėtų režisuoti nebe S. Cronenbergas, o originaliosios juostos scenaristas britas Stevenas Knightas. Tačiau kol kas dar neaišku, ar pagrindinius personažus vėl įkūnys V. Mortensenas ir V. Casselis, ar bus ieškoma jų pamainos.

Puslapyje pateikiamas gana kuklus būsimo filmo, kol kas vadinamo „Kūnų kryžiumi“ (angl. „Body Cross“ arba „Eastern Promises 2“) aprašymas: „Tęsinys prasidės ten, kur baigėsi 2007 m. originalus filmas. Nekompetentingas įpėdinis Kirilas yra įsitikinęs, kad tai jis po tėvo mirties iš tikrųjų paveldėjo Londono rusų mafijos sostą, kartu su savo dešiniąją ranka vairuotoju Nikolajumi, nė neįtardamas, kad iš tiesų šis yra dvigubas agentas, dirbantis Rusijos specialiosioms tarnyboms“.

2012 m. pabaigoje režisierius D. Cronenbergas šia tema buvo pakalbintas interneto svetainės The Playlist. D. Cronenbergas tuomet išreiškė norą sugrąžinti šiuos du personažus į jų tėvynę ir pažiūrėti, kaip jie tenai atsiskleistų. „Tikrai norėjau sugrąžinti Nikolajų į Rusiją. Pirmajame filme aš norėjau parodyti rusų grupuotes, gyvenančias Londone, tačiau mes jų taip niekad ir neišvystame jų gimtojoje šalyje. Matome juos emigravusius ir bandančius dalį Rusijos atkurti Londone“. Tačiau jis taip pat patvirtino, kad nebėra susijęs su projektu, kurio tuomet buvo planuojama atsisakyti – daugiausia dėl finansinių trukdžių.

Savo ruožtu 2014 m. S. Knightas interviu puslapiui „IndieWire“ atskleidė: „Galiu jums pasakyti, kad antrojo filmo scenarijus yra netgi geresnis nei pirmojo. Atvirai, tai vienas iš man labiausiai patinkančių mano paties rašytų scenarijus ir kuris mane skatina dar labiau pasitempti… Taigi, reikia tai įgyvendinti“.

Ar penkerius metus uždelstas projektas pagaliau išvys dienos šviesą? Belieka apsiginkluoti kantrybe ir dar palaukti – ne pirmas kartas, kai interneto puslapis My Entertainment World skelbia apie netrukus filmuosimus projektus, kurie galiausiai nėra sukuriami – kaip kad buvo su James‘o Camerono „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“, 2009 m.), kurio tęsinys, anot šio internetinio puslapio turėjo būti filmuojamas 2016 m. balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles