„Bridžitos Džouns dienoraščio“ tęsinys lieka be pagrindinio vyro

„Bridžitos Džouns dienoraščio“ tęsinys lieka be pagrindinio vyro

Po labai ilgos tylos iš filmo „Bridžitos Džouns dienoraštis 3“ (angl. „Bridget Jones Diary“) kūrėjų galiausiai prabilo pagrindinį vyrišką vaidmenį pirmuosiuose dviejuose filmuose sukūręs aktorius Hugh Grantas. Deja, žinios ne iš pačių geriausių – aktorius pasitraukia iš projekto. Apie tai praneša britų dienraštis „Daily Mail“.

Trečiasis filmas bus pagrįstas tos pačios knygų autorės Helen Fielding romantiniu romanu „Pamišusi dėl vaikino“ (angl. „Mad About the Boy“). Pagal jos pirmąsias dvi knygas ir buvo kuriami ankstesni filmai. Aktoriaus teigimu, filmo scenarijus jau nebe toks geras, kaip knyga.

„Nusprendžiau nekurti vaidmens, bet, manau, jie kurs filmą ir be Danielio (red. – aktoriaus įkūnijamo veikėjo). Knyga, beje, labai puiki, bet scenarijus yra absoliučiai kitoks. Bent jau tas scenarijus, kurį mačiau prieš kelis metus“, – duodamas interviu sakė aktorius H. Grantas.

Kuriant antrąjį „Bridžitos Džouns“ filmą aktorius labai smarkiai prisidėjo prie scenarijaus rašymo apipavidalinant būtent jo veikėją. Tą jis bandė daryti ir trečiame filme, tačiau sekėsi nekaip. „Su manim tikrai sunku dirbti, bet šįkart kūrėjams, greičiausiai, neužteko kantrybės. Neužteko jos ir man“, – teigė aktorius.

Dar sklido kalbos, jog rugsėjį turėjo būti scenarijaus peržvelgimas ir šioks toks perdarymas, tačiau naujasis pasakojimas, turbūt, neįtikino aktoriaus toliau pratęsti bendradarbiavimą.

Kada pasirodys trečioji „Bridžitos Džouns“ dalis kol kas neaišku, tačiau į pagrindinius vaidmenis turėtų sugrįžti Renee Zellweger ir Colinas Firthas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles