Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.10 – 10.12)

Įpusėjus kalendoriniam rudeniui, situacija filmų pajamuose kardinaliai pasikeitė. Labai žvalios premjeros visame pasaulyje leidžia kino studijoms džiaugtis, nes žmonės su malonumu bėga į kino teatrus ir žiūri viską, ką jiems siūlo kino platintojai. Šio savaitgalio Top 10 atrodo taip:

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – padidinusi teritorijų skaičių iki 42, naujausia žinomiausio pasaulyje vampyro ekranizacija užkopė į pirmąją topo vietą ir su 33,9 milijonų dolerių uždarbiu nurungė visus konkurentus. Juosta pavergė Rusijos gyventojus ir ten pelnė beveik 10 mln. (9,6 mln.) dolerių. Tai didžiausias metų startas 2D filmams šalyje. Bendrai filmas turi jau uždirbęs 86,1 mln. dolerių. Šią savaitę juostos laukia dar 17 premjerų.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – po kelių savaičių nebuvimo tope, naujausias „Marvel“ studijos kūrinys ir vėl užkopia vos ne į pačia viršūnę. Filmui padėjo puikus startas Kinijoje. Ten juostai pasisekė susikrauti 28,4 milijonus per tris rodymo dienas. Tai trečias didžiausias startas studijai šioje šalyje. Pirmauja tik „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“) ir „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“). Šiuo metu filmas turi sukaupęs 687 milijonus. Prognozuojama, jog jau šį penktadienį filmas peržengs 700 milijonų ribą. Juostos dar laukia premjera Japonijoje.

„Išsiskyrę draugai“ (angl. „Breakup Buddies“) – praėjusios savaitės nugalėtojas šį kartą turi tenkintis vos tik trečiąja vieta. Kinų hitas papildė savo sąskaitas 27,2 milijonais dolerių, taip pelnęs 152,4 milijonų bendrų pajamų. Tai antras pagal pelningumą filmas Kinijoje. Pirmauja ketvirti „Transformeriai“.

„Anabelė“ (angl. „Annabelle“) – šis savaitgalis visame pasaulyje populiariam siaubo filmui atnešė dar 27,1 milijonus dolerių iš 44 šalių. Prancūzijoje ir Brazilijoje filmas finišavo pirmas, o Jungtinėje Karalystėje ir Indijoje – antroje vietoje. Filmas jaučiasi puikiai ir kitose šalyse, pvz. Rusijoje, Čilėje ir Pietų Korėjoje. Juostai per 3 savaites rodymo pavyko užsidirbti 122,4 mln. dolerių visame pasaulyje. Tai puikus rezultatas filmui, kuris jo kūrėjams tekainavo 6,5 milijonų.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – 27 milijonai dolerių iš 52 teritorijų leido naujausiam D. Fincherio filmui atsidurti penktoje topo vietoje. Filmas stabiliai pildo sąskaitą visame pasaulyje su minimaliais kritimais, todėl jam galima pranašauti ilgą ir gana sėkmingą gyvavimą. Šiuo metu filmas jau turi 141,2 milijoną dolerių. Pranašaujama, kad jis gali perkopti 300 milijonų barjerą.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – 4744 ekranai iš 62 rodomų šalių leido pasaulinio bestselerio ekranizacijai uždirbti 13,7 milijonų šį savaitgalį. Bendrai sėkminga juosta savo sąskaitoje jau turi 224 milijonus dolerių. Jos kelyje dar yra Kinija, Vokietija, Prancūzija ir Japonija bei apie 20 mažesnių šalių.

„Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) – 86 šalys brutaliam filmui su D. Washingtonu uždirbo dar 11,5 milijonų ir privesti pajamas iki 137 milijonų bendrų pajamų. Vokietijoje filmas užėmė pirmąją vietą. Tikėtina, kad filmui pavyks pasiekti 200 milijonų bendrų pajamų.

„Pif paf“ (angl. „Bang bang“) – Bolivudinis veiksmo filmas šį kartą atsidūrė aštuntoje pozicijoje su 7,6 milijonais iš 7 rodomų šalių. Bendrai filmas jau užsidirbo 35,9 milijonus, iš kurių 29,4 atitenka pačiai Indijai.

„Dėžinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) – animacinis studijos „Laika“ filmas ketvirtą rodymo savaitgalį padidino savo uždarbi su 3,6 milijonais, kuriuos skyrė 26 teritorijos. Bendrai, išskirtinis animacinis filmas užsidirbo 72,8 milijonus dolerių. Tai nelabai džiugina kino studiją, kuri juostos produkcijai išleido 60 milijonų.

„Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena“ (ang. „Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day“) – pirmasis naujausios studijos „Disney“ juostos savaitgalis atnešė 2,8 milijonus dolerių iš 14 šalių. Galbūt ne toks ir geras rezultatas, tačiau juosta dar turi potencialo, nes jos laukia apie 70 šalių, kuriose kelių mėnesių bėgyje įvyks premjeros. Dabar filmas savo sąskaitoje turi 21,9 milijonus dolerių.

Šis savaitgalis visame pasaulyje turės vieną galingą premjera, kuriai pranašaujama labai didelė sėkmės. Tai karinis filmas „Įniršis“ (angl. „Fury“) su Bradu Pittu pagrindiniame vaidmenyje. Juosta startuoja 12 šalių, tarp kurių ir JAV. Galime spėlioti, jog filmas papuls tarp trijų stipriausių šios savaitės filmų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles