Sulauksime animacinio filmo apie Lego Betmeną

Neypatingai patenkinta įtraukimu į „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) franšizę, kino studija „Warner Bros.“ dar kartą imasi ekranizuoti Betmeną. Šįkart – kaip atskirą „Lego filmo“ dalį, kuri ir pasakos apie juodąjį Tamsos Riterį.

Kaip praneša studija, pagrindinį animacinio filmo veikėją įgarsins tas pats aktorius, kaip ir „Lego filme“ – Willas Arnettas. Juostą turėtų režisuoti „Lego filmo“ animacijos skyriaus vadovas Chrisas McKay‘us. Prie kūrimo proceso taip pat prisidės Roy‘us Lee, Danas Linas, Philas Lordas ir Chrisas Milleris.

Studija ganėtinai skuba su šiuo projektu, tad naujausią filmą planuoja paleisti jau 2017 metų pradžioje. Tai bus vienas iš trijų ateityje numatytų bendrų animacinių „Warner Bros.“ Ir „Lego“ projektų. Tarp jų dar bus „Ninjago“ ir „Lego filmas 2“, kurie numatyti 2016 ir 2017 metais.

Kol kas apie būsimojo animacinio filmo siužetą kalbų dar nėra, tačiau atsižvelgiant į tą faktą, jog Willo Arnetto juodaskvernis herojus „Lego filme“ tiesiog pavogė visas scenas, kuriose pasirodė, galima tikėtis, jog sulauksime išties labai juokingo darbo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles