J. McAvoy sugrįš į Iksmenų visatą

J. McAvoy sugrįš į Iksmenų visatą

Praėjusiais metais pasirodžiusi paskutinė mutantų juosta „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) gerbėjų buvo sutikta ganėtinai šaltai. Tai supratusi studija išsyk ėmėsi veiksmų ir jau netrukus suteikė franšizės fanams galimybę suprasti, kad Iksmenų ateitis toliau bus siejama su „Naujaisiais Mutantais“ (angl. „The New Mutants“).

Po truputį pradeda sklisti gandai, kurie aktoriai sugrįš vaidinti savo personažų. Vienu pirmuoju tokiu tapo Jamesas McAvoy, kuris suvaidins profesorių Čarlzą Xavierą, dar žinomą kaip Profesorių X. Įdomiausia, kad tai patvirtino jaunoji aktorė Anya Taylor-Joy, kuri, pasak gandų, turėtų suvaidinti personažę Magik („Deadpoole“ pasirodžiusio Colossus personažo jaunesnę seserį).

Patys „20th Century Fox“ dar šių gandų nepatvirtino, tačiau įvairūs šaltiniai pritaria, kad būtent šia kryptimi Iksmenų franšizė šiuo metu ir juda. Portalas „Coming Soon“ taip pat skelbia, kad „Naujųjų Mutantų“ pagrindiniu antagonistu turėtų tapti „Demon Bear“ personažas, o tą patvirtino ir jaunoji Anya Taylor-Joy: „Aš pati mačiau kaip anksčiau atrodė Demon Bear ir aš esu didžiulė jo fanė. Labai norėčiau tapti viso to dalimi, nors ir negaliu daugiau plėtotis. Šie metai bus neįtikėtinai įdomūs. Juk ir Jamesas McAvoy bus šitame projekte, tiesa?“.

Skelbiama, kad naujausias Iksmenų filmas bus pradėtas filmuoti jau 2017-ais metais, tačiau vis dar galutinai neaišku, ar tai bus franšizės pratęsimas, „Naujieji Mutantai“ ar abiejų mišinys. Tikima, kad visgi tai bus jų mišinys, kuris vyks 1990-aisiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles