Tomas Hardy ir Channingas Tatumas gali prisijungti prie trilerio apie narkotikų kartelius

Tomas Hardy ir Channingas Tatumas gali prisijungti prie trilerio apie narkotikų kartelius

Daugybės garsių aktorių dėmesį patraukęs trileris „Trigubas frontas“ (angl. „Triple Frontier“) jau ne kartą susidūrė su kūrybiniais sunkumais, tačiau panašu, kad tai netrukdo aukščiausio lygio aktoriams išreikšti norą pasirodyti juostoje. Šįkart, anot „Deadline“, dėmesį pradėjo rodyti aktoriai Tomas Hardy ir Channingas Tatumas.

Pasak leidinio, filmą finansuojanti „Paramount“ studija į šiuos aktorius nusitaikė jau prieš mėnesį. Abu aktoriai norėtų pasirodyti filme, tačiau jiems kelią gali užkirsti įtempti tvarkaraščiai. C. Tatumas vis dar planuoja kurti „Marvel“ komiksais paremtą juostą „Gambitas“ (angl. „Gambit“), o T. Hardy laiką užima vaidyba naujajame seriale „Tabu“ (angl. „Taboo“).

„Trigubas frontas“ jau ne pirmą kartą patraukia aukščiausio lygio aktorių dėmesį. Anot „Deadline“, filmu skirtingu metu buvo susidomėję Tomas Hanksas, Leonardo DiCaprio, Johnny Deppas bei Willas Smithas.

Dėmesys yra pagrįstas. Filmas pasakoja apie pasienio zoną tarp Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus, kuriame klesti organizuotas nusikalstamumas. Juosta pasakotų apie narkotikų kartelių nesutarimus.

Filmą iš pradžių ruošėsi režisuoti Kathryn Bigelow, o scenarijų filmui jau parašė jos nuolatinis partneris Markas Boalas. Dabar juostą planuoja režisuoti J.C. Chandoras, sukūręs filmą „Žiaurūs 1981-ųjų metai“ (angl. „ A Most Violent Year“).

Kol kas neaišku, kada „Trigubas frontas“ gali pasiekti kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles