Pristatytas ilgai lauktas „Jūros periodo pasaulio“ tęsinio anonsas

Visą savaitę kino kompanija „Universal Pictures“ ruošė savo didžiausius dinozaurų fanus šiandienai. Pristatinėdami trumpus „treilerio“ klipus jie pagaliau išleido ir ilgai lauktą „Jurassic World: Fallen Kingdom“ filmo anonsą.

Ankstesnėje „Jūros periodo pasaulio“ dalyje, kurią režisavo Colinas Trevorrowas juostos herojai, aktoriai Chrisas Prattas ir Bryce Dallas Howard sugebėjo išvengti visų parke atsiradusių pavojų ir iš jo ištrūko sveiki. Palikdami priešistorinius gyvūnus karaliauti parko teritorijoje, filmo tęsinyje jie ir vėl stos į akistatą su pavojingaisiais dinozaurais. Garsiausio filmo apie dinozaurus naujausioje dalyje pagrindiniai veikėjai bus priversti grįžti į fikcinę salą – Isla Nublar, kadangi joje tuoj išsiverš ugnikalnis ir ropliam gręsia pavojus.

Filmui „Jurassic World: Fallen Kingdom“ scenarijų parašė jau minėtasis C. Trevorrowas, bet jo režisieriaus kėdę perėmė J.A. Bayona. Prie ankstesnio aktorių kolektyvo prisijungs ir Jeffas Goldblumas vaidinsiantis daktarą Ianą Malcolmą, kurį gerbėjai tikrai prisimins iš pirmųjų „Jūros periodo parko“ dalių. Nuotykių filmo „Jurassic World: Fallen Kingdom“ pasaulinė premjera įvyks 2018 metų birželio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles