Pasirodė pirmasis „Akvamenas 2. Prarasta karalystė“ anonsas

Likus vos trims mėnesiams iki premjeros, studija „DC“ galiausiai paviešino pirmąjį savo filmo „Akvamenas 2. Prarasta karalystė“ (angl. Aquaman and the Lost Kingdom) anonsą. Tai vienas retesnių atvejų, kai dideliam komiksais paremtam filmui yra laukiama, galima sakyti, iki paskutinės minutės, kai tuo tarpu kiti filmai pirmuosius anonsus turi likus metams ar bent pusmečiui iki premjeros. Bet su tuo, matyt, susijusios filmo problemos.

Kalbant apie filmo problemas, dar pavasarį pirmoji filmo versija buvo parodyta tikslinėms grupėms, kurios labai neigiamai įvertino filmą, teigė, kad jis yra nežiūrimas ir žmonės ėmė palikinėti salę dar iki filmo pabaigos. Po šios kritikos studija nusprendė perfilmuotiu dalį filmo ir vasaros pradžioje dar kartą parodė filmą tikslinėms grupėms. Deja, rezultatas šių žmonių taip pat netenkino, tad buvo nutarta atlikti dar daugiau perfilmavimų, tad visas procesas tapo absoliučiu chaosu. Tai yra keista, nes kaip ir pirmąjį filmą, tęsinį režisuoja Jamesas Wanas, aukštos klasės režisierius, gebantis kurti epus. Tai patvirtina ir tas faktas, kad būtent pirmoji „Akvameno“ dalis tapo pačiu populiariausiu ir pelningiausiu visos DCEU visatos filmu, uždirbus 1,143 mlrd. dolerių visame pasaulyje. Bet tęsinys, panašu, turi gerokai daugiau problemų.

Savaime suprantama, prie to prisidead ir aktorė Amber Heard, kurios skyrybos su Johnny Deppu jai kainavo karjerą bei užtraukė turbūt viso pasaulio neapykantą ant savęs. Toks prastas šleifas tikrai kenkia visam filmui ir akivaizdu, kad Amber Heard vis tiek nebuvo ištrinta iš filmo. Tiesa, anonse ji matome vos 1 sekundę ir gal dar kokį trečdalį sekundės iš oro, galima spręsti nebent iš raudonų plaukų. Taigi, bendrai, labai trumpai, nors sklinda kalbos, kad ji filme turės apie pusvalandį.

Bet pats anonsas nuteikia gana pozityviai. Iškart pristatoma filmo istorija, puikiai pateikiamas pagrindinis blogietis, vaizdo efektai iškart sužavi, o ir pats Momoa išlaiko tą patį žavesį, kaip ir pirmame filme. Taip, ir šiame filme bus komedijos, tad reikia tikėtis, kad filmas bus bent jau panašus į savo pirmtaką visais aspektais. Bet ką čia daugiau kalbėti, jei galima pažiūrėti ir patį anonsą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks tas pats Jasonas Momoa, sugrįš ir Patrickas Wilsonas bei pagrindinį blogietį Juodają Mantą vaidinsiantis Yahya Abdul-Mateenas II, dar išvysime Dolphą Lundgreną, Nicolę Kidman, Beną Afflecką, Randallą Parką. Na, ir aišku, Amber Heard.

Filmo premjera numatyta gruodžio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles