Paaiškėjo trijų Lego filmų pasirodymo laikas

Paaiškėjo trijų Lego filmų pasirodymo laikas

Po ypatingai didelės sėkmės susilaukusio „Lego filmo“ (angl. „Lego Movie“), kino studija „Warner Bros“ iškarto ėmė kurpti planus apie būsimus Lego projektus. Istorija apie plastikinius žmogeliukus ypatingai sudomino žiūrovus, todėl studija nieko nelaukusi paskelbė apie „Lego filmo“ tęsinį, o vėliau – apie kiek kitokius Lego herojus „Ninjago“ ir jų atskirą filmą. Vos prieš kelias dienas studija taip pat patvirtino solinį Lego Betmeno filmą. Na, o dabar „Warner Bros.“, po akcininkų susitikimo, paskelbė ir šių trijų istorijų pasirodymo metą.

Jau 2016 metais sulauksime „Lego Ninjago“ filmo apie tikrų tikriausius Lego nindzes. Jei tiksliau, animacinė juosta pasirodys rugsėjo 23 dieną. Dabartinėmis žiniomis, šis filmas neturės bendrų sąsajų su „Lego filmo“ visata, o bus tikras veiksmo animacinis filmas. Toks, kokius mėgsta maži berniukai, tačiau bus pritaikyta ir suaugusiesiems. Juostoje bus pasakojama apie nindzes ir samurajus, kovojančius su mistiniais priešais – drakonais ir gyvatžmogiais. Scenarijų filmui rašys Danas ir Kevinas Hagemanai, o juostą režisuos Charlie‘is Beanas.

2017 metais pasaulio kino teatruose pasirodys „Lego Betmenas“ (angl. „Lego Batman“). Šis veikėjas tapo tikrų tikriausia žvaigžde pirmajame „Lego filme“, tiesiog pavogdamas visas scenas, kuriose pasirodydavo. Kol kas dar neaišku, apie ką bus kuriamas filmas. Juostą režisuos Chrisas McKay‘us, kuris buvo „Lego filmo“ animatorius. Pagrindiniam veikėjui balsą paskolins Willas Arnettas. Žinant, koks populiarus Betmenas yra animaciniuose serialuose ir normaliuose pilnametražiuose filmuose, labai tikėtina, kad šis filmas bus labai didelio biudžeto, prilygstančio „Lego filmui“.

Paskutinis, bet tikrai ne blogiausias, 2018 metais planuojamas išleisti „Lego filmas 2“. Pirmojo filmo tęsinys kol kas dar neturi nieko realaus, išskyrus datą. Šiuo metu neaiškus nei filmo siužetas, nei kuri kūrybinės grupės dalis sugrįžta. Galima tikėtis, kad Chrisas Prattas sugrįš su naivuoliu Emetu. Juostai režisuoti buvo numatytas Chrisas McKey‘us, bet jam apsiėmus „Lego Betmeną“, originaliosios juostos tęsinio režisieriaus kėdė kol kas lieka laisva.

Primename, kad „Lego filmas“ buvo itin sėkmingas finansiškai. 60 milijonų dolerių kainavęs filmas visame pasaulyje jis uždirbo beveik 470 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles