Studija „DC“ būsimų projektų datas iki 2020 metų susiejo su filmų pavadinimais

Studija „DC“ būsimų projektų datas iki 2020 metų susiejo su filmų pavadinimais

Labai ilgai didžiausias „Marvel“ konkurentas „DC“ tylėjo it vandens į burną prisisėmę ir neatskleidė jokių filmų pavadinimų, nors filmų datos ir buvo numatytos jau prieš gerą pusmetį. Kadangi visi „DC“ filmai kuriami per kino studiją „Warner Bros.“, būtent ši studija išplatino pranešimą apie būsimus superherojų filmus ir jų datas. O jų bus tikrai daug.

Kaip jau žinia, greičiausiai pasaulio kino ekranus pasieks „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“). Jį kinuose išvysime 2016 metų kovo 26 dieną. Jame pagrindinius vaidmenis atliks Henry‘is Cavillas (Supermeno), Benas Affleckas (Betmeno), Gal Gadot (Nuostabiosios moters), Amy Adams (Luis Lein), Jasonas Momoa (Akvamenas), Jesse‘is Eisenbergas (Lexas Luthoris) ir kiti.

Dar vienas 2016 metais pasirodantis filmas, apie kurį jau esame rašę – „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Šis filmas pasirodys rugpjūčio 5 dieną. Juostoje bus pasakojama apie nepataisomus nusikaltėlius, kurie įtraukiami į kovą su nusikalstamumu. Jiems atliekant šiuos darbus suteikiamas šioks toks paskatinimas – sprogmuo įmontuotas galvoje. Taigi, jie privalės vykdyti užduotis, kad ir kaip nenorėtų to daryti. Kol kas kūrybinį komanda nėra aiški, tačiau žinomas tik režisierius – ypatingų trilerių kūrėjas Davidas Ayeris, kurio naujausią darbą „Įniršis“ (angl. „Fury“) jau greitai galėsime išvysti kine.

2017-ųjų birželio 23 d. sulauksime pirmojo superherojės moters atskiro filmo po labai daug metų laukimo. Tai bus „Nuostabioji moteris“, kurią filme įkūnys Gal Gadot. Kol kas aišku tik tiek, kad juostai scenarijų rašo Michaelas Goldenbergas, taip pat dirbęs su „Hario Poterio ir Fenikso brolijos“ scenarijumi.

Tais pačiais metais į kiną žengs ir pats didingiausias „DC“ filmas, „Marvel“ junginio „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) atitikmuo, įvairių superherojų paketas viename „Teisingumo lyga“ (angl. Justice League“). Lapkričio 17 dieną startuosiantis filmas bus tikras veiksmo hitas, kuriame susivienys visi pagrindiniai „DC“ herojai – Betmenas, Supermenas, Akvamenas, Nuostabioji moteris, Žaliasis žibintas, Kiborgas, Žaibas ir Šazamas. Filmą režisuos „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir „Batmanas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ kūrėjas Zackas Snyderis.

2018-ieji taip pat atneš du „DC“ filmus. Kovo 23 dieną pasirodys „Žaibas“ (angl. „The Flash“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Ezra Milleris. Liepos 27-ąją į kinus atkeliaus „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), kurio pagrindinį veikėją įkūnys barbaras Jasonas Momoa.

2019 metais studija „Warner Bros.“ Pristatys dar du filmus. Balandžio 5-ąją pasirodys „Šazamas“ (angl. „Shazam“), kuriame vieną iš pagrindinių Judojo Adamo vaidmenų atliks Dwayne‘as Johnsonas. Birželio 14 dieną kino ekranus pasieks „Teisingumo lyga 2“, o jį taip pat režisuos Zackas Snyderis.

Paskutiniuose planuose yra 2020-ųjų metų filmai. Tarp jų – balandžio 3 dieną pasirodysiantis „Kiborgas“ (angl. „Cyborg“). Jame pagrindinį vaidmenį atliks Ray‘us Fisheris. Birželio 19-ąją į kinus bus paleistas „Žaliasis žibintas“ (angl. „Green Lantern“), kuris yra itin sudėtingas veikėjas, kurį „DC“ jau kartą buvo sumovę. Reikia tikėtis, kad šis atgaivinimas bus daug geresnis už pirmtaką su specialiųjų efektų kauke.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles