„Hario Poterio“ fantastinių monstrų trilogija gavo premjerų datas

„Hario Poterio“ fantastinių monstrų trilogija gavo premjerų datas

Dar viena žinia iš studijos „Warner Bros.“ fronto. Šįkart jį susijusi jau nebe su komiksais, o su ilgai visų „Hario Poterio“ gerbėjų laukiama trilogija „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“. Studijos atstovai, po to paties akcininkų susirinkimo, paskelbė datas, kada kino ekranuose pasirodys naujausi J. K. Rowling knygomis pagrįsti monstrai.

Šie filmai bus kuriami „Hario Poterio“ visatoje, tačiau su originaliąja saga neturėtų būti susiję. Bent jau labai tiesiogiai. Tai bus vadinamasis spin-off‘as. Filmo veiksmas vyks 70 metų prieš Hario Poterio nuotykius Niujorke. Pagrindinis veikėjas bus Niutas Skamanderis, knygos „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“ autorius. Būtent jo knyga galiausiai atgulė kaip vienas Hario Poterio vadovėlių.

Filmą režisuos Davidas Yatesas, kuris kūrė paskutinius keturis Hario Poterio filmus – „Fenikso broliją“, „Netikrą princą“, „Mirties relikvijas. 1 dalį“ ir „Mirties relikvijas. 2 dalį“. Jis prisijungs prie jau dabar esamos filmų kūrybinės grupės, kurioje jau yra knygų autorė ir juostų scenaristė J. K. Rowling, griežtai prižiūrinti savo kūrybos ekranizavimą, taip pat Davidas Heymanas, Steve‘as Klovesas ir Lionelis Wigramas.

Pirmasis trilogijos filmas pasirodys 2016 metų lapkričio 18 dieną. Kiti filmai seks panašiu metu. Jie pasirodys lapkričio mėnesiais, 2018 ir 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles