Javieras Bardemas derasi dėl antagonisto vaidmens penktuosiuose „Karibų piratuose“

Javieras Bardemas derasi dėl antagonisto vaidmens penktuosiuose „Karibų piratuose“

Gali būti, kad Australijoje pradėtas filmuoti naujausias „Karibų piratų“ (angl. „Pirates Of The Caribbean“) filmas greitai turės savąjį blogietį. Pasklido kalbos, kad šį postą užimti studija „Disney“ siūlo Javierui Bardemui, kuriam, kaip teko matyti, labai puikiai pavyksta.

Apie galimą naujausią Džeko Sperou priešą pranešė naujienų portalas „The Wrap“. Pranešama, kad J. Bardemui siūloma vaidinti vaduoklį laivo kapitoną, kuris kaltiną Džeką Sperou dėl jo mylimo brolio mirties. Kad kalba pakrypo apie vaiduoklius, tai sunku jau ir stebėtis naujuoju juostos pavadinimu – „Karibų piratai: Numirėliai istorijų nepasakoja“ (angl. „Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales“).

Anksčiau ši antagonisto rolė buvo siejama su Christophu Waltzu, tačiau kūrėjai veikėją perleido ispanų kilmės aktoriui. Greičiausiai todėl, kad jo žmona Penelope Cruz filmavosi ketvirtojoje franšizės juostoje.

Į savo vaidmenis filme sugrįš Džeką Sperou įkūnijantis Johnny‘is Deppas ir kapitoną Barbosą vaidinantis Geoffrey‘is Rushas. Tikimasi, kad į juostą taip pat sugrįš Vilo Ternerio atlikėjas Orlando Bloomas.

Kol kas ieškoma aktorė atlikti pagrindinį moterišką vaidmenį. Jos veikėja filme bus kaltinama raganystėmis.

Nepaisant to, kad „Karibų piratai“ yra visų peikiami ir gerai atsibodę, filmas vis tiek krauna pasakiškus turtus. Paskutinysis filmas „Karibų piratai: Ant keistų bangų“ (angl. „Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides“) susišlavė kiek daugiau nei 1 milijardą dolerių. Taigi, visiškai natūralu, kad studija „Disney“ nori dar spustelti jau smarkiai atsibostančius veikėjus ir dar labiau pasipelnyti.

„Karibų piratai: Numirėliai istorijų nepasakoja“ kino teatruose pasirodys 2017 metų liepos 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles