Dave’as Bautista jungiasi prie filmo „Kopa“ perdirbinio

Dave’as Bautista jungiasi prie filmo „Kopa“ perdirbinio

Imtynininkas ir aktorius Dave‘as Bautista prisijungė prie filmo „Kopa“ (angl. „Dune“) perdirbinio, kuriame išvysime ir aktorių Timothee Chalametą, pranešė portalas „Variety“. Režisierius Denis Villeneuve‘as bus šio filmo režisierius ir scenarijaus bendraautori, kartu su Ericu Rothu ir Jonu Spaihtsu. „Legendary Entertainment“ įmonės filmo perdirbinyje išvysime ir aktorę Rebeccą Ferguson.

Įmonė „Legendary Entertainment“ 2016m.  užbaigė sandorį dėl teisių į Franko Herberto intelektinę nuosavybę – jo populiarų omaną, tokiu būdu studijai buvo suteiktos teisės literatūrinį kūrinį naudoti tiek filmui, tiek televizijai. Projektą prodiusuos pats režisierius D. Villeneuve‘as, kartu su Mary Parent, Cale‘u Boyteriu, Brianu Herbertu ir Byronu Merrittu, o kaip vykdantieji prodiuseriai darbuosis Thomas Tullas ir Kim Herbert. Autorius Kevinas J. Andersonas padės kaip kūrybos konsultantas.

Filmo „Kopa“ veiksmas vyksta tolimoje ateityje ir pasakoja apie Polą Atreidą, kurio šeima kontroliuoja dykumos planetą Arakį. Kaip vienintelės labai vertingų išteklių gamintojos, Arakio planetos priklausomybė yra labai ginčijama tarp konkuruojančių kilmingų šeimų. Kai Polas ir jo šeima išduodami, filme pradedamos nagrinėti politikos, religijos ir žmogaus santykio su gamta temos, o Polas sukelia maištą tam, kad būtų atkurtas jo šeimos valdymas.

Šis naujasis projektas žymi D. Bautistos ir D. Villeneuve‘o bendradarbiavimo atnaujinimą, kadangi kartu jie jau dirbo su projektu „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“). D. Bautistai nusimato įtempti 2019 m., kadangi aktorius pasirodys net keliuose projektuose: „Fox“ komedijoje „Stuber“, „STX“ veiksmo komedijoje „My Spy“ (liet. „Mano šnipas“) ir „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: End Game“), kur jis vėl atgims kaip Draksas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles