Daktaro Streindžo vaidmeniui svarstomas Ewanas McGregoras

Daktaro Streindžo vaidmeniui svarstomas Ewanas McGregoras

Jau labai ilgai trunkantis kino studijos „Marvel“ projekto „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) pagrindinio veikėjo paieškos procesas įgauna naują pagreitį po patirto stipraus smūgio. Anksčiau rolei studija buvo numačiusi Joaquiną Phoenixą, tačiau po labai ilgų šokinėjimų, derybų ir įvairiausių įtikinėjimų triskart Oskaro nominantas atsisakė rolės. Po šio įvykio atsigavę kūrėjai stvėrėsi labai netikėto varianto – Ewano McGregoro.

Po to, kai rolės atsisakė J. Phoenixas, komiksų gerbėjai pradėjo rankioti įvairius aktorių kandidatus, kurie jiems patiktų labiausiai. Buvo net kalbinti keli aktoriai, vizualiai labiausiai atitinkantys Daktaro Streindžo išvaizdą. Tarp jų buvo Keanu Reevesas ir Ethanas Hawke‘as, tačiau abu jie paneigė savo dalyvavimą „Marvel“ projekte.

Vienas vardas, kurio niekas neminėjo ir labai nesitikėjo, yra  Ewanas McGregoras. Staiga, lyg iš niekur, jis atsirado aktorių kandidatų sąrašuose ir jau, pasak portalo „Badass Digest“ šaltinių, derasi dėl būsimo vaidmens. Kartu  aktorius, šaltinių žiniomis, jau užsiima veikėjo „tyrinėjimu“. Tai reiškia, kad aktorius renka visą medžiagą apie Daktarą Streindžą. O greičiausiai – skaito šio veikėjo komiksus.

Naujienos pradžioje esančioje nuotraukoje matome E. McGregorą kadre iš filmo „Džeinė turi ginklą“ (angl. „Jane Got a Gun“). Joje jis tikrai primena tikrąjį Daktarą Streindžą. Kad ir kaip ten bebūtų, reikia tikėtis, kad projektas jau greitai turės savo pagrindinio veikėjo atlikėją, mat filmavimo pradžios terminas artėja.

Naująjį „Marvel“ visatos veikėjo filmą režisuos Scottas Derriksonas, anksčiau kūręs dar visai neseniai rodytą siaubo filmą „Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us From Evil“). „Daktaro Streindžo“ pasaulinė premjera numatyta  2016 m.  liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles