Pelningiausi savaitės filmai: siaubo žanras veda vieną silpniausių metų savaitgalių

Pelningiausi savaitės filmai: siaubo žanras veda vieną silpniausių metų savaitgalių

Finansinis atoslūgis po vasaros švenčių su Barbėheimeriu stipriai pasijuto šį savaitgalį, kuris pagal pelningumą pakliuvo į priešpaskutinę vietą šiais metais. Bet ir šiuo sunkesniu laikotarpiu vyko įnirtingos pjautynės dėl pirmos vietos.

„Vienuolė 2“ (angl. „The Nun 2“) išsilaikė pirmoje vietoje su labai smulkia 200 tūkst. persvara. Tokia smulkia, kad industrija yra linkusi paskelbti lygiąsias dideliam studijų nepasitenkinimui, kurios norėtų žiūrovams pasigirti, kad jų filmas šią savaitę nenuginčijamai yra žiūrimiausias. Bet kokiu atveju, „Vienuolė 2“ su per dvi savaites surinktais virš 150 mln. dolerių yra pavydą keliantis finansinis pasisekimas ir abu Vienuolės filmai aukštai stovi prie pelningiausių „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) visatos projektų.

Su tuo labai smulkiu skirtumu į antrą vietą nusileido naujoji Agatos Kristi detektyvo adaptacija „Venecijos Šmėklos“ (angl. „A Haunting In Venice“). Režisierius ir pagrindinis aktorius Kenneth Branagh garsųjį detektyvą Erkiulį Puaro grąžina trečią kartą. Pirmasis filmas „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) finansiškai labai atsipirko, bet tai atsvėrė tęsinys „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile“), dėl pandeminių atidėjimų ir skandalų prisikaupusių aktorių tapęs didžiuliu nuostoliu. O „Venecijos Šmėklos“ bando prisiderinti prie Helovyno laikotarpio, reklamose akcentuodamas siaubo prieskonį. Bet kol kas startas silpnas. Šįkart filmas pakliuvo ant streikų ir kaip projektui su tokiu spindinčiu Holivudo ansambliu, aktorių reklamavimo trūkumas kerta labai skaudžiai. Šiek tiek aukštesni įvertinimai už praeitas dalis irgi nepritraukė daug žiūrovų. Su turimais 37 mln. ir mažesniu 60 mln. biudžetu, „Venecijos Šmėklos“ sunkiai rodo galimybę atsipirkti, bet bent jau nekainuos tiek, kiek 50 mln. dolerių nuostolį sukėlęs „Mirtis ant Nilo“.

Trečioje vietoje esantis „Ekvalaizeris 3“ (angl. „Equalizer 3“) trilogiją užbaigs su kažkokiomis pajamomis, nes dabartinius 132 mln. jau galima laikyti ant pelno ribos.

Ne taip gerai sekasi „Mano didelėms storoms graikiškoms vestuvėms 3“ (angl. „My Big Fat Greek Wedding 3“), per antrą savaitę silpnai pasipildžiusiam bendras pajamas iki 23 mln.

Ir devintą savaitę tarp top penkių sėdinti „Barbė“ (angl. „Barbie“) užkopė į keturioliktą vietą visų laikų pelningiausiųjų lentelėje. Dabar jai prieš akis „Ledo Šalis 2“ (angl. „Frozen 2“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles