„Mirtinas ginklas“ sugrįš į televiziją

„Mirtinas ginklas“ sugrįš į televiziją

Devintajame–dešimtajame praeito amžiaus dešimtmetyje populiari komedinė veiksmo franšizė „Mirtinas ginklas“ (angl. Lethal Weapon) papuolė į ilgą televizinių „perkrovimų“ (angl. reboot) sąrašą. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, kanalas „Fox“ taip įnirtingai kovėsi dėl teisių į „Mirtino ginklo“ istorijos perkėlimą televizijoje, kad aplenkė tokius gigantus kaip „HBO“ ar „Netflix“.

Naujosios, tiesiogiai kultine franšize, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Melas Gibsonas ir Danny‘is Gloveris, paremtos televizinės versijos statymu užsiims studija „Warner Bros. Television“. Ji priklauso pačiai „Warner Bros.“ studijai, kuri savo laikais ir kuravo keturių filmų statymą.

Kaip ir filmuose, būsimojo serialo veiksmo epicentre atsidurs policininkas, buvęs „jūrų ruonis“ Martinas Rigsas, kurį originaliuose filmuose puikiai suvaidino Melas Gibsonas. Po mylimos žmonos ir vaiko žūties vyras persikrausto į Los Andželą, kad viską pradėtų nuo nulio. Jis tampa žymiojo Los Andželo policijos detektyvo,Rodžerio Merdoko (akt. Danny‘is Gloveris), kuriam dėl visai nesenai patirto širdies smūgio negalima nervintis, porininku. Iš pradžių abu vyrai sunkiai randa bendrą kalbą, bet tikro pavojaus akivaizdoje jie tampa kalnus nuversti galinčiu nenugalimu duetu.

Pilotinės serijos scenarijų parašys Matthew Milleris, žinomas iš serialo „Čakas“ (angl. Chuck), kuris taip pat bus serijos prodiuseriu kartu su Danu Linu ir Jennifer Gwartz. Visa ši trijulė jau bendradarbiavo ties serialu „Amžinybė“ (angl. Forever).

Pirmas kultinės franšizės filmas pasirodė 1987 metais ir užsidirbo 120 milijonus dolerių. Po tokios sėkmės buvo sukurti dar trys tęsiniai (1989 m., 1992 m. ir 1998 m.). Visi filmai pasaulyje užsidirbo 835 milijonus dolerių.

Kada pasirodys serialas, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles