10-asis serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ sezonas gerbėjus nukels į katastrofą

10-asis serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ sezonas gerbėjus nukels į katastrofą

Štai ir sulaukėme daugiau detalių apie tai, ko galėsime tikėtis 10-ajame serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) sezone. Ir nors serialo kūrėjai tepaskelbė naująjį filmo plakatą, jis jau leidžia daryti interpretacijas, ko laukti iš naujojo sezono.

Oficialiu 10-ojo sezono plakatu pasidalijo serialo kūrėjas Ryanas Murphy’is. Iš filmo plakato galime spėti, kad naujasis sezonas pasakos apie grupę katastrofą išgyvenusių žmonių, kurie yra priversti gyventi vienas šalia kito apleistoje saloje. Jau anksčiau R. Murphy’is buvo pasidalijęs vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos bangų mūšos fone išvystame aktorių, pasirodysiančių seriale, pavardes. Todėl plakate vaizduojamos rankos ir vandenyno fonas leidžia manyti, kad serialo veikėjai bus įstrigę saloje, kurioje tikriausiai reiks bijoti ne tik vienam kito. Pirmasis 10-ojo sezono plakatas kai kuriuos gerbėjus taip pat paskatino spėlioti, kad bus pasakojama apie undines ar net vaiduoklių laivus.

Per paskutinius kelerius metus serialo gerbėjai laukė, kada į ekranus pagaliau sugrįš ateiviai iš antrojo sezono, ir dabar daug kas spėlioja, kad naujasis sezonas gali būti tinkamiausias laikas jų sugrįžimui. Pasibaigus antrajam serialo sezonui, veikėjas Kitas Valkeris buvo pagrobtas ateivių, palikdamas du vaikus su nežemiška DNR. Žinome, kad abu vaikai užaugo ir tapo nepaprastai sėkmingi, tačiau serialo kūrėjai nori dar kartą peržvelgti šią intriguojančią siužeto giją. Viename interviu R. Murph’is užsiminė, kad serialas stengsis patenkinti tai, ko nori gerbėjai, tęsdamas: „Gerbėjai rašo tai, ko nori, ir jie labai džiaugėsi raganų ir ateivių sezonais. Taip pat jie visada norėjo kažko kosmose. Tai, kaip aš sugalvoju idėją, visada yra paslaptingas procesas. Aš pats to net nesuprantu,“ – kalbėjo serialo kūrėjas.

Serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ plakatas buvo paskelbtas praėjus vos kelioms dienoms po to, kai žiniasklaidoje nuskambėjo naujienos, jog prie serialo aktorių jungiasi ir filmo „Vienas namuose“ (angl. „Home Alone“) žvaigždė Macaulay Culkinas. Seriale taip pat išvysime sugrįžtančius pagrindinius veikėjus įkūnijančius Sarah Paulson, Evaną Petersą, Kathy Bates ir Lily Rabe bei prie jų prisijungiančius Leslie Grossman, Angelicą Ross ir Finną Wittrocką. Kol kas nėra jokio oficialaus patvirtinimo, tačiau serialas „Amerikietiška siaubo istorija“ dažniausiai pasirodo maždaug rugsėjo ar spalio mėnesiais, todėl šiais metais reiktų tikėtis, kad 10 sezonas pasirodys maždaug tuo laiku.

View this post on Instagram

Things are beginning to wash up on shore…

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles