Kuriamas vaidybinis filmas – „Aladino“ priešistorė

Kuriamas vaidybinis filmas – „Aladino“ priešistorė

Jei jums jau seniai buvo įdomu, kaip Džinas pateko į lempą… netrukus į šį klausimą gali būti atsakyta, kadangi kino studija „Disney“ grįžta prie savo klasikinio animacinio filmo „Aladinas“ (angl. „Aladdin“, 1992 m.) ir ruošiasi kuri vaidybinį filmą, kuriame bus pasakojama anksčiau rodytų įvykių priešistorė.

Studija kuria vaidybinę nuotykių komediją „Džinai“ (angl. „Genies“), kuriai scenarijų rašė Damianas Shannonas ir Markas Swiftas. Tai nebus pirmas kartas, kai jie bendradarbiauja – D. Shannonas ir M. Swiftas kartu kūrė siaubo filmų „Fredis prieš Džeksoną“ (angl. „Freddy vs. Jason“) ir „Penktadienis, 13-oji“ (angl. „Friday 13th“) perdirbinio scenarijus. Tačiau ir komedijos žanre jie nėra visiški naujokai – jie rašė 2017 m. pasirodysiančių juostos „Sėkminga diena“ (angl. „O‘ Lucky Day“) ir pavadinimo kol kas dar neturinčio filmo, kurio veiksmas vyks paslaptingajame Bermudų trikampyje, scenarijus.

„Aladinas“ yra sena arabų liaudies pasaka, kurią „Disney“ studija 1992 m. animacinio filmo forma perkėlė į kino ekranus. Tai istorija apie benamį našlaitį Aladiną, kuris randa stebuklingą lempą ir išlaisvina joje tūnantį džiną, pažadėjusį Aladinui išpildyti tris jo norus. Filme, žinoma, neapsieita be meilės ir raganiškų kerų. 1992 m. versijoje mėlynodį džiną įgarsino Robinas Williamsas.

Savo ruožtu naujasis projektas pasakos apie džinų buveinę ir atskleis, kaip Aladino Džinas buvo įkalintas stebuklingoje lempoje.

Nors „Džinų“ projektas dar tik pradėtas kurti, ateities planuose taip pat numatoma statyti ir vaidybinį „Aladino“ filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles