Naujausiame „Galaktikos sergėtojų. II dalis“ anonse – veiksmas ir pažintis su Pyterio tėvu

Jau visai netrukus, vos po kelių mėnesių į Lietuvos kino teatrus atkeliaus antroji didelio pasisekimo sulaukusio filmo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. Guardians of the Galaxy) dalis. Visame pasaulyje ypatingai laukiamo filmo režisierius vis nenustygsta vietoje ir džiugina fanus naujais vaizdais iš filmo. O dabar pasirodė jau trečiasis, dar smagesnis, bet ir vėl praktiškai nieko apie siužetą nepasakantis filmo anonsas.

Anonse šįkart vyrauja dar viena puiki daina iš, greičiausiai, būsimo filmo garso takelio Fleetwood Mac – The Chain. Fone skambanti daina puikiai papildo nesustabdomą veiksmą, šmaikštų humorą ir ypatingai gerai atrodančius specialiuosius efektus. Jau dabar galime būti tikri, kad filmas tikrai nestokos to, ką turėjo ir pirmoji dalis. Bet ką tikrai išvysime čia – tai Pyterio Kvilo, kitaip dar žinomo, kaip Žvaigždžių lordo, tėvą Ego, gyvąją planetą. Bent jau Gyvąja planeta jis įvardijamas komiksuose, o kaip jis atrodys filme, jau galime išvysti anonse. Ar jis įgaus kitą pavidalą – dar nežinia. Ego juostoje suvaidins Kurtas Russellas.

Anonse taip pat galime išvysti ir pirmosios dalies vieną iš blogiečių Nebulą, kuri dabar, kaip ir galima suprasti, prisijungia prie Galaktikos sergėtojų šeimynos. Taip pat – naujoji narė Mantis, iš ankstesnio filmo taip pat atkeliausiantis ir puses pakeitęs Jondu ir dar daug kitų.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Kurtas Russellas, Michaelas Rookeris, Dave‘as Bautista, Elizabeth Debicki, Glenn Close, o savo balsus Roketui ir mažajam Grūtui paskolins Bradley‘is Cooperis ir Vinas Dieselis.

„Galaktikos sergėtojai. II dalis“ kinus pasieks jau gegužės 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles