Pirmasis „Žvaigždžių kelio: į begalybę“ anonsas perteikia visiškai kitokį toną

Antrasis naujosios „Žvaigždžių kelio“ serijos filmas „Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek Into Darkness“), susilaukęs didžiulės kritikos bangos dėl savo tamsumo ir plika akimi matomų paslapčių slėpimo, „Paramount“ studijai pasufleravo, kad serijai reikia pakeisti savo toną. Šiandien pasirodęs pirmasis trečiojo „Žvaigždžių kelio“ filmo „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) anonsas aiškiai pasižymi kardinaliai kitokia nuotaika. Lieka klausimas, ar ji yra teisinga.

Lydimas „The Beastie Boys“ dainos „Sabotage“, pirmasis anonsas parodo nedaug, nebent tai, kad „The Beastie Boys“ bus populiarūs ir po trijų šimtų metų. Poros minučių trukmės ištraukoje pamatome, kad žymusis pagrindinių herojų erdvėlaivis „Enterprise“ sudūžta nepažįstamoje planetoje ir pagrindiniai veikėjai, lydimi Kirko (akt. Chris Pine) ir Spoko (akt. Zachary Quinto), privalo išsisukti iš padėties.

Scenarijus, prie kurio stipriai prisidėjo ir Skotį įkūnijantis Simonas Peggas, bus aiškiai labiau nukreiptas į lengvesnį toną ir humorą, ką pademonstruoja kelios į anonsą įtrauktos linksmos citatos. Visgi jos nepaslepia fakto, jog anonsas yra itin chaotiškas ir „Žvaigždžių kelią“ nori perteikti kaip ateityje vykstančią komediją, kas veikiausiai suerzins franšizės gerbėjus.

Be C. Pine’o, Z. Quinto ir S. Peggo filme taip pat vaidins Johnas Cho, Zoe Saldana, Antonas Yelchinas, Idris Elba ir Karlas Urbanas. Filmo režisierius – iš „Greitų ir įsiutusių“ serijos pažįstamas Justinas Linas.

„Žvaigždžių kelias: į begalybę“ pasirodo 2016 metų liepos 22 d. Tuo tarpu kitą istoriją apie žvaigždes pamatysime jau tuoj pat, kai penktadienį pasirodys pirmųjų dviejų „Žvaigždžių kelio“ dalių režisieriaus ir trečiosios dalies prodiuserio J. J. Abramso filmas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles