„Karibų piratų: Salazaro keršto“ anonse – jaunasis Džekas Sperou ir keršto ištroškęs kapitonas Salazaras

Artėjant vasarai ir išleidimo datai, kino studija „Disney“ išleido dar vieną, jau trečiąjį filmo „Karibų piratai: Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) anonsą. Priešingai nuo ankstesnių paerzinimų, čia jau šiek tiek galime suprasti, kodėl kapitonas Salazaras nusprendė atkeršyti kultiniu tapusiu piratų kapitonui Džekui Sperou.

Naujajame anonse galime išvysti labai daug naujos medžiagos ir dalinai suprasti, kapitono Salazaro veiksmus. Kaip ir dar tiksliai neaišku, bet akivaizdu, jog ankstesnės Džeko klaidos ar sprendimai užrūstino prisikėlusį Ispanijos kapitoną. Ir dėl to pastarasis kreipsis į Barbosą, surasti savo taikinį. Šiame anonse galima pastebėti tikrai daug laivų mūšių, piratų gyvenimo ir kitų dalykų, nuo ko kiek anksčiau pasirodę filmai jau spėjo atitrūkti. Taip dalinai išpildomas pažadas grįžti prie „Karibų piratų“ šaknų. Nors dalies apie mistinių būtybių atsisakymą „Disney“ nesugebėjo išpildyti. Bet, tiek tos.

Atrodo, kad filmas ir vėl bus neapsakomai gražus, o humoro irgi turėtų netrūkti. Čia jau visai gerai įsipaišo ir jaunieji aktoriai, taip pat naujieji veidai. Ypatingai kapitoną Salazarą vaidinantis ispanų aktorius Javieras Bardemas. Jis atrodo gana kraupiai, tačiau kaip jis pasirodys bendrame kontekste – dar sunku pasakyti.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Johnny Deppas, Kaya Scodelario, Brentonas Thwaitesas, Golshifteh Farahani, Geoffrey‘is Rushas, Orlando Bloomas, Kevinas R. Mcnally‘is, Stephenas Grahamas ir kiti.

Filmas kinus pasieks gegužės 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles