Ateityje yra tikimybė išvysti ir nespalvotą filmo „Loganas“ versiją

Ateityje yra tikimybė išvysti ir nespalvotą filmo „Loganas“ versiją

Aktorius Hugh Jackmanas jau netrukus leisis į paskutinę kelionę įkūnijant Ernį. Jeigu sekėte ankstesnes naujienas susijusias su šiuo filmu, pastebėjote, kad nemažai patalpintų nuotraukų buvo nespalvotos. Pasirodo, jog tokios nuotraukos nebuvo publikuotos šiaip sau ir tikimybė išvysti filmą juodai baltą yra reali.

Žinoma, dabar kino teatruose išvysime spalvotą filmo versiją. Tačiau, tiek juodai baltos nuotraukos, tiek pasirodęs klipas (irgi nespalvotas) įrodė, kad „Loganas“ puikiai žiūrisi ir būdamas dvispalvis. Vienas iš filmo gerbėjų nusprendė šią idėją iškelti į viešumą ir „Twitter“ paskyroje pats apie tai pasiteiravo režisieriaus Jameso Mangoldo. Visų nuostabai režisieriaus atsakymas buvo – „Ties tuo jau dirbama“.

Nors filmo premjera prasideda tik šiandien, kino kritikus jis visiškai sužavėjo jau anksčiau. Internetiniame filmų vertinimo puslapyje „Rotten Tomatoes“ juostos reitingas siekia net 93 procentus, o visos recenzijos yra teigiamos. Jeigu filmas pateisins ir savo gerbėjų lūkesčius, galime tikėtis, kad kino kompanija „Fox“ po poros mėnesių grįš į kino teatrus su nespalvota „Logano“ versija. Kartu tai bus ir papildoma galimybė užsidirbti. Toks pat dalykas buvo padarytas su filmu „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“).

Visi nekantriai laukę filmo „Loganas“ nuo šiandienos jau gali jį pamatyti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles