N. Cage’as suvaidins statybininką, norėjusį sučiupti Osamą Bin Ladeną

N. Cage’as suvaidins statybininką, norėjusį sučiupti Osamą Bin Ladeną

Ne paslaptis, kad aktorius Nicolas Cage‘as dažnai vaidina prastuose filmuose, bet dauguma jo pasirinkimų tikrai būna įdomūs. Dažniausiai dėl prastų filmų reikia kaltinti ne patį aktorių, o visą kitą komandą, kuri sėdi už kamerų – režisierius, scenaristus ir operatorius. Naujasis projektas, kurį pasirinko N. Cage‘as yra išties įdomus ir gana neįprastas jo kuriamiems vaidmenims.

Naujausiam savo vaidmeniui N. Cage‘as pasirinko eilinį vyruką, statybininką iš Kolorado, kuris nusprendžia pats vienas rasti Osamą Bin Ladeną. Juokingiausia tai, kad tai nėra fantazija, o ši istorija vyko iš tikro. Filmas, kuris vadinsi „Vieno žmogaus armija“ (angl. „Army of One“), bus pagrįsta tikra Gary‘io Faulknerio istorija, kuris taip siekė savo tikslo, kad net kelis kartus bandė slapta patekti į Pakistaną ir Afganistaną.

Tai turėtų būti satyrinė komediją ir ją režisuos „Borato“ (angl. „Borat“) ir „Diktatoriaus“ (angl. „The Dictator“) režisierius Larry‘is Charlesas. Scenarijų juostai parašė Scottas Rothamas ir Rajivas Josephas, parašė scenarijų praėjusių metų „Šaukimų dienai“ (angl. „Draft Day“) su Kevinu Costneriu.

Sklinda gandas, kad šiam filmui aktorius ketina net kardinaliai pakeisti savo išvaizdą. Kol kas nežinia kaip, bet tikėtina, kad nebeišvysime jo dešimtmetį nesikeičiančios šukuosenos.

„Vieno žmogaus armijos“ filmavimo darbai prasidės jau kovo mėnesį, o kino teatruose filmas turėtų pasirodyti dar šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles