Antrojo šalutinio „Žvaigždžių karų“ kūrėjai atskleidė pagrindinį filmo herojų

Antrojo šalutinio „Žvaigždžių karų“ kūrėjai atskleidė pagrindinį filmo herojų

Visai neseniai netekęs režisieriaus Josho Tranko, antrasis šalutinis „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) projektas galiausiai atidengė nežinomybės skydą. Kaip teigia artimi portalo „The Wrap“ šaltiniai studijoje „Disney“, juosta turėjo būti skirta vienam svarbiausių ir ikoniškiausių sagos herojui – galvų medžiotojui Bobui Fetui.

Teigiama, jog juostoje bus papasakota visa šio herojaus istorija nuo jo kelio pradžios iki pat gyvenimo pabaigos. Pirmą kartą apie šio veikėjo atsiradimą buvo papasakota 2002 m. filme „Žvaigždžių karai: klonų karai“ (angl. „Star Wars: Episode II – Clone Wars“). Pagal George‘o Lucaso versiją, Fetas buvo vienas jo tėvo, žinomo galvų medžiotojo Džengi Feto, klonas. Džengo augino Bobą kaip savo sūnų ir apmokė jį visko, ką pats žinojo. Po „tėvo“ mirties, tolesnis Bobos likimas nežinomas.

Kinematografinėje „Žvaigždžių karų“ visatoje, Boba žūsta filme „Žvaigždžių karai: Džedajaus sugrįžimas“ (angl. „Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi“), nukritęs į smėlio pabaisos sarlako urvą. Vėliau, personažą „prikėlė“ spausdintuose tęsiniuose. Šio kultinio herojaus populiarumas anksčiau buvo toks didžiulis, jog Mohavės dykumoje Amerikoje, kalnų masyvas buvo pavadintas jo garbei.

Filmo premjera numatoma 2018 metais. Kas taps naujuoju juostos režisieriumi, kol kas nepranešama, tačiau jau visai greitai studija „Disney“ pradės jo paieškas. Pirmasis naujųjų „Žvaigždžių karų“ filmas viso pasaulio kino teatrus pasieks jau šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles