Bradas Pittas, Christianas Bale‘as ir Ryanas Goslingas vaidins naujame filme apie finansų krizę

Bradas Pittas, Christianas Bale‘as ir Ryanas Goslingas vaidins naujame filme apie finansų krizę

Po stulbinamos filmo „Žmogus pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“) sėkmės vienas žinomiausių Holivudo aktorių Bradas Pittas imasi prodiusuoti naują projektą, kuris bus kuriamas pagal Michaelo Lewis bestselerį „Didysis trūkumas“ (angl. „The Big Short“). Kaip praneša portalas „Variety“, prie naujausio projekto prisijungė ir dar kelios A klasės žvaigždės.

Naujausioje M. Lewiso romano ekranizacijoje pagrindinius vaidmenis atliks pats Bradas Pittas, kartu su Christianu Bale‘u ir Ryanu Goslingu. Scenarijų juostai rašo ir režisuoti ketina „Rezervinių farų“ (angl. „The Other Guys“) režisierius Adamas McKay‘us.

Bestselerio ekranizacijoje bus veiksmas bus sukamas apie tikrus įvykius ir prasidės apie 2000 metus, kai finansų birža pradėjo sparčiai augti ir išpūtė siaubingo dydžio ekonominį burbulą, galiausiai sprogusį ir sukūrusį, galima net sakyti, tragišką 2007-2010 metų finansinę krizę, per kurią žlugo ne tik keli bankai, bet ir ištisų valstybių ekonomikos. Filme turėtų būt pasakojama apie kelis svarbiausius šio ekonominio burbulo išpūtimo kaltininkus, o juos turėtų įkūnyti žinomiausi aktoriai, kurių tarpe ir turėtų atsidurti B. Pittas, C. Bale‘as ir R. Goslingas. Prie jų taip pat turėtų prisijungti daugiau Holivudo žvaigždžių.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad filmas apie finansus bus nuobodus ir kad tokių jau matėme ne vieną, tačiau reikia atsižvelgti ir į tai, jog prie filmo kūrimo smarkiai prisidės pats Bradas Pittas ir jo prodiuserinė kompanija „Plan B“. Aktorius dega noru sukurti šį filmą taip pat, kaip troško sukurti „Žmogus pakeitęs viską“. „Plan B“ prodiusuoti filmai pernai pelnė Oskarą už geriausią filmą („12 vergovės metų“ (angl. „12 Years of Slave“)), o šiemetinė jų drama „Selma“ taip pat yra pretendentų į prestižinius apdovanojimus sąrašuose. Neverta nė abejoti, kas filmas bus sukurtas paliečiant pačias svarbiausias ir socialines problemas.

Kada bus pradėti filmavimo darbai dar nežinoma, tačiau tikėtina, kad tai įvyks dar šių metų pirmoje pusėje, nes šiuo metu visi aktoriai yra baigę darbus kitų filmų filmavimo aikštelėse.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles