Johnny Deppas nuo moterų vilioko pono Mortdecai neatsilieka ir realiame gyvenime – sužadėtinę viešai apdovanojo karštu bučiniu

Johnny Deppo ir 23-ejais metais jaunesnės jo mylimosios, aktorės Amber Heard, meilė ir aistra liepsnoja kaip niekad iki šiol – tuo jie prieš porą dienų vaizdingai įtikino žurnalistus. Dalyvaudami „Art of Elysium Heaven Gala“ renginyje Los Andžele, aktoriai demonstravo vienas kitam itin daug dėmesio ir fotografų būriui padovanojo sultingų kadrų.

Žurnalistai juokauja, kad 51-erių J.Deppas ir 28-erių A.Heard atrodė kaip du įsimylėję paaugliai. Nors kurį laiką sklandė gandai, esą pora yra ant skyrybų ribos, jiedu pasistengė tokius liežuvautojus užčiaupti. Ne kaip kitaip, o įsimintinu bučiniu. Žengdami raudonuoju kilimu įsimylėjėliai atrodė kaip niekad artimi – laikėsi už rankų, nesivaržė apsikabinti. Tikra jų pasirodymo kulminacija tapo bučinys, kuris tyčia ar ne, pavyko gerokai aistringesnis už viešumoje įprastus garsenybių pakštelėjimus.

Marinos Abramovič kuruotame prabanga tviskančiame renginyje taip pat dalyvavo tokios įžymybės kaip Usheris, Laura Prepton, Kitas Haringtonas, Elijah Woodas, Kelly Osbourne ir kiti.

Šiemet A.Heard renginyje dalyvavo ne tik kaip viešnia, bet ir tapo „Spirit of Elysium“ apdovanojimo laureate. Šis jai buvo įteiktas už ilgus savanoriavimo metus ir svarų indėlį renkant lėšas organizacijos veiklai. Jauna moteris švytėte švytėjo ir dalijo šypsenas į kairę ir į dešinę. J.Deppas, nors ir lepino dėmesiu sužadėtinę, atrodė susimąstęs.

Abejingų nepalikusiam pasirodymui A.Heard pasirinko vintažinęs kreminės spalvos „Dior“ suknelę ir Christiano Louboutino batelius, o J.Deppas atrodė pasitempęs ir stilingas vilkėdamas juodą kostiumą, prie kurio priderino net keletą kaklo papuošalų ir akinius mėlynais stiklais. Pora yra susižadėjusi šiek tiek daugiau kaip metus, nuo 2013-ųjų Kalėdų. Pernai būtent „Art of Elysium Heaven Gala“ renginyje J.Deppas ir žavioji aktorė pirmąsyk pasirodė viešumoje kaip pora. „The Art of Elysium“ yra ne pelno siekianti organizacija, kuri padeda vaikams ir kitiems nepriteklių kenčiantiems žmonėms įkvėpdama kūrybiškumo.

Vos daugiau kaip po savaitės J.Deppas savo vilioko ir šmaikštuolio pusę atskleis komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“, kuriame jam teko gražuolių žavesiui atsispirti negalinčio ekscentriškojo aristokrato pono Čarlio Mordekajaus vaidmuo. Personažo laukia milžiniška afera, kurios sūkuryje – dingęs brangus paveikslas, nacių auksas, pikti rusai ir britų slaptosios tarnybos tyrimas.

Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia jau sausio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles