D. Fincheris ir B. Affleckas kurs filmo „Nepažįstamieji traukinyje“ perdirbinį

D. Fincheris ir B. Affleckas kurs filmo „Nepažįstamieji traukinyje“ perdirbinį

Klasikinių filmų perdirbinius pastaraisiais metais įsimylėjusi Holivudo industrija jau nesismulkina. Kaip antradienį pirmasis pranešė kino naujienų portalas „Deadline“, šįkart Holivudas pasiryžo perdirbti jau klasikiniu filmu tapusį Alfredo Hitchcocko trilerį „Nepažįstamieji traukinyje“ (angl. „Strangers on a Train“). Ir prie filmo kūrimo prisideda ne bet kas, o vieno sėkmingiausių praėjusių metų filmų „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) kūrėjų trejetas – režisierius Davidas Fincheris, aktorius Benas Affleckas ir scenaristė Gillian Flynn.

Apie jau klasikiniu tapusio filmo perdirbinį informacijos nėra daug. Kol kas žinoma, kad jo darbinis pavadinimas yra „Nepažįstamieji“ (angl. „Strangers“) ir tai, jog perdirbinyje bus vienas svarbus skirtumas nuo originalo. Suprantama, kad „Nepažįstamieji“ bus šioms dienoms pritaikyta 1951 metų filmo versija, tačiau D. Fincheris pagrindinę istoriją pasuks įdomia linkme. Pagrindinį herojų įkūnysiantis B. Affleckas čia vaidins garsią kino žvaigždę, kuriam prieš pat Oskarų ceremoniją sugenda lėktuvas ir į pagalbą nuskraidinti aktorių į prestižinius apdovanojimus pasisiūlo turtingas nepažįstamasis. Du Oskarus (už „Gerąjį Vilą Hantingą“ (angl. „Good Will Hunting“) ir „Operaciją Argo“ (angl. „Argo“)) laimėjusiam B. Affleckui ir ne vienoje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavusiam D. Fincheriui tai turėtų būti smagus projektas.

Žinant, koks tamsus ir žiaurus buvo A. Hitchcocko šeštojo dešimtmečio pradžioje sukurtas originalas (pastatytas pagal to paties pavadinimo 1950-ųjų romaną), ir atsiminus ankstesnius D. Fincherio darbus, galima spręsti, jog naujoji filmo versija turėtų būti ne ką švelnesnė. Originaliajame filme buvo pasakojama apie traukinyje susitinkančius tenisininką ir psichopatą, kurie planuoja nužudyti sau nepatinkantį žmogų. Galiausiai duetas sumąsto apsikeisti žmogžudystėmis, tačiau ne viskas eina pagal planą.

Filmo pasirodymo data nėra aiški, tačiau greito jo pasirodymo nesitikėkite. D. Fincheris kurį laiką bus užsiėmęs su HBO televizijai kuriamu serialu ir kitais projektais. B. Affleckas kitąmet taps Betmenu filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) ir pasirodys dar ne viename „DC Comics“ franšizės filme, todėl užsiėmęs bus ir jis. Tikėtina, kad scenarijų „Nepažįstamiesiems“ rašysianti Gillian Flynn, po neeilinės savo knygos „Dingusi“ ir pagal ją pastatyto filmo sėkmės, atras daugiau darbų, tačiau dar vienas trijulės susivienijimas – ypač po pirmojo rezultatų – tikrai intriguoja.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles