Justinas Kurzelis rado dar vieną režisūrinį projektą

Justinas Kurzelis rado dar vieną režisūrinį projektą

Režisierius Justinas Kurzelis tampa vis populiaresniu kino kūrėju. Nereikia net abejoti, kad prie to prisidėjo Kanų kino festivalyje parodytas ir rudenį į kino teatrus atkeliausiantis naujasis jo darbas „Makbetas“ (angl. „Macbeth“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Michaelas Fassbenderis ir Marion Cotillard. Dabar režisierius patvirtino savo dalyvavimą kito filmo kūrime – „Prieglobstis“ (angl. „Haven“).

J. Kurzelis naujajame projekte suvienys jėgas su jau tradiciniu savo pagalbininku, scenaristu Michaelu Lesslie‘iu. Jie kartu rašė ir režisavo „Makbetą“, taip pat kartu dirba kurdami populiarios kompiuterinių žaidimų franšizės „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“) adaptaciją. „Prieglobstis“ bus trečiasis jų bendras filmas ir bus kažkuo susijęs su psichiatrijos ligonine. Kol kas daugiau jokios informacijos apie šį projektą nėra skelbiama, išskyrus tai, kad plėtoti šį filmą kolegos pradėjo dar prieš „Makbetą“. Savaime suprantama, abu šie kūrėjai turi įsipareigojimų, todėl dirbti su „Prieglobsčiu“ jie galės pradėti tik tada, kai bus baigti darbai su „Žudikų brolija“.

Įdomu dar ir tai, kad tiek „Makbete“, tiek „Žudikų brolijoje“ pagrindinius vaidmenis atlieka Michaelas Fassbenderis ir Marion Cotillard. Iškyla natūralus klausimas, kad galbūt tie patys aktoriai grįš ir į trečiąjį filmą?

Kada pasirodys „Prieglobstis“, kol kas neaišku, tačiau galima svarstyti, kad tai nenutiks anksčiau 2017 metų. To paaiškinimas labai paprastas – „Makbetas“ pasirodo šį rudenį, „Žudikų brolija“ pasirodys kitų metų gruodį, o jei jau išlaikant tendenciją, trečiasis filmas pasirodys 2017 metų pabaigoje arba 2018-ųjų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles