Antrajame „Legendos“ anonse išplečiama brolių Krėjų istorija

Jau turbūt ne pirmą kartą yra minima, kad geriau už Tomą Hardy‘į filme yra du Tomai. Ir šįkart aktorius su savo veidrodiniu atspindžiu atkeliauja antrajame gangsterinio filmo „Legendos“ (angl. „Legend“) anonse, kuriame viskas pasakojama kiek plačiau, nei galėjome išvysti pirmame pristatyme.

Jei iš ankstesnių kadrų buvo galima suprasti, jog filmas bus be galo rimtas ir grubus, dabar atrodo, kad visą grubumą praskies savotiškas britiškas humoras, o Tomas Hardy‘is įkūnys dvi skirtingas asmenybes – legendinius Londono gangsterius brolius Krėjus. Redžis Krėjus yra Ystendo gangsteris princas, besivadovaujantis smegenimis ir žavesiu, o Ronis Krėjus – žiaurus paranojiškas šizofrenikas, viską sprendžiantis kumščiais ir, panašu, mėgstantis vyrišką kompaniją.

Akivaizdu, kad filme bus daug veiksmo, muštynių, gerų gangsteriškų istorijų ir meilės santykių. Anonse matome, kad broliai kovos ne tik prieš kitus gangsterius ar į miestą atvykusius italų-amerikiečių mafiją, bet ir tarpusavy.

Filmas vyks praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Londone ir pasakos apie ypatingus įvykius, supusius dvynius nusikaltėlių pasaulio bosus Ronaldą ir Redžinaldą Krėjus. Kadangi tai yra tikrais įvykiais paremta istorija, viską daugiau ar mažiau galima surasti internete, tik įdomu, kaip viskas bus atvaizduota pačioje tikrų įvykių adaptacijoje.

Filme vaidmenis taip pat atliks Emily Browning, Taronas Edgertonas, Christopheris Ecclestonas, Tara Fitzgerald, Davidas Thewlisas ir kiti

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles