Filmas „Savižudžių būrys“ turėjo septynias versijas

Filmas „Savižudžių būrys“ turėjo septynias versijas

Patemtas populiariais „DC“ komiksais, filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) turėjo septynias skirtingas versijas. Apie tai, duodamas interviu portalui „Empire“, pranešė juostos režisierius Davidas Ayeris.

„Pirmoje scenarijaus versijoje veiksmas turėjo prasidėti Belle Reve kalėjime. Žiūrovams iš karto prisiminimo principu būtų pateiktos kiekvieno iš pagrindinių herojų priešistorės. Jie, sėdėdami kalėjime, bandytų prisiminti apie savo poelgius. Toks pasakojimo būdas padėtų žiūrovams gėriau susipažinti su jų istorija ir su tuo, kaip jie galiausiai atsidūrė už grotų.“, – pasakė režisierius

Pasak režisieriaus, būtent tokia filmo versija buvo parodyta taip vadinamoms „fokuso“ grupėms. Tačiau po peržiūros, dalis žiūrovų buvo pasimetę dėl pamatyto, todėl kino studija „Warner Bros.“ nusprendė panaudoti „bylų“ versiją, kurioje Amanda Voler pristato kiekvieno būrio nario istoriją.

Tačiau tai dvi šio filmo versijos. Pasak anoniminių šaltinių, studija sukūrė dar penkias skirtingas versijas, kuriuose daugiau ekraninio laiko gavo ir Jaredo Leto įkūnijamas Džokeris. Be Jaredo Leto, filme pagrindinius vaidmenis atliko Margot Robbie, Willas Smithas, Viola Davis, Jai‘us Courtney‘is, Cara Delevingne, Joelis Kinnamanas ir kt.

„Savižudžių būrys“ buvo labai šaltai sutiktas kino kritikų, tačiau nepaisant neigiamų atsiliepimų, startavo su finansiniais rekordais. Juosta per pirmąjį rodymo savaitgalį užsidirbo visame pasaulyje beveik 270 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles