„Gravitacijos“ scenaristas kurs naujausią juostą apie legendinį Zorro

„Gravitacijos“ scenaristas kurs naujausią juostą apie legendinį Zorro

2013-ais metais Sandros Bullock ir George’o Clooney filmo „Gravitacija“ (angl. „Gravity“) vienas rašytojų Jonas Cuaronas kino rinkoje šmėžuoja dar ganėtinai trumpą laiką. Ir visgi, scenaristas po truputį ima pelnyti kino studijų pripažinimą ir „Lantica Media“ su „Sobini Films“ naujuoju J. Cuarono projektu paskyrė naują Zorro adaptaciją, kuri vadinsis elementariai – „Z“. Šįkart scenaristas užsiims ne tik istorijos kūrimu, tačiau ir pačiu juostos režisavimu.

„Žinote, tik pamačius naujausią J. Cuarono filmą „Desierto“, aš buvau labai sužavėtas tuo, kaip jam pavyko sumodeliuoti patį juostos vaizdą. Jis pasižymi genialia vizualine akimi bei gebėjimu iš aktorių išspausti tai, ko juostai išties reikia“, – atskleidė „Sobini Films“ vadovas Markas Aminas.

„Mes išties buvome beprotiškai laimingi, galėdami J. Cuaronui pasiūlyti režisuoti šią juostą“, – pridėjo „Lantica Media“ įkūrėjas Antonio Gennari. „Jo meilė kinui yra akivaizdi ir atsispindi režisieriaus darbuose. Jis yra beprotiškai talentingas gebėjime atskleisti įtraukiančią istoriją. Mes esame pasiruošę išvysti, kur link jo vizija mus nuves“.

„Lantica Media“ sutiko finansuoti filmo išlaidas, o filmavimo darbai turėtų prasidėti jau šią vasarą Dominikos Respublikos „Pinewood“ studijoje. Šįkart Zorro istorija žiūrovą turėtų nukelti į niūrius post-apokaliptinius laikus, tačiau kaukėtojo herojaus idėja išliks tokia pačia.

Paskutinį karta Zoro buvo galima pamatyti kine 2005 metais, kai jį įkūnijo Antonio Banderasas juostoje „Legenda apie Zoro“ (angl. „The Legend of Zorro“). Filmas nepateisino kūrėjų lūkesčių. Kainavęs 75 milijonus dolerių jis užsidirbo vos 142 milijonus dolerių visame pasaulyje.

Kada juosta turėtų pasirodyti kino ekranuose – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles