Filmo „Greiti ir įsiutę 8“ filmavimo aikštelėje įsiliepsnojo konfliktas tarp Vino Dieselio ir Dwayne‘o Johnsono

Filmo „Greiti ir įsiutę 8“ filmavimo aikštelėje įsiliepsnojo konfliktas tarp Vino Dieselio ir Dwayne‘o Johnsono

Pagrindinių filmo „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Furious 8“) vaidmenų atlikėjai Vinas Dieselis ir Dwayne‘as Johnsonas pradėjo konfliktą, kurio nesugebėjo suvaldyti studija „Universal Pictures“ ir režisierius „Gary‘is F. Gray‘us. Apie tai praneša portalas „TMZ“.

„Vinas baigė savo darbą pirma nakties, ir iš karto po to, kai režisierius surėkė „nufilmuota!“, surinko visus filmavimo aikštelėje ir pasakė, kad išeina. Atsisveikinamas jis pasakė: „Tėtukas Jus palieka“. Vinas visada laikė save šios frančizės tėvu“, – pasakė anoniminis šaltinis

Dwayne‘as Johnsonas taip pat baigė savo pasirodymą šiame filme, tačiau juostos filmavimas truks iki rugpjūčio galo.

Kol kas nežinoma, dėl ko išsiplieskė konfliktas tarp aktorių, tačiau tikėtina, jog viskas dėl to, kad Vinas Dieselis pernelyg daug sau leido filmavimo aikštelėje būdamas dar ir juostos prodiuseriu. Pasak anoniminių šaltinių, Dwayne‘o Johnsono netenkino tam tikri prodiuseriniai Vino Dieselio sprendimai. Apie tai jis parašė savo socialiniame tinkle „Facebook“.

Juostos premjera numatyta 2017 metų balandį, o pagrindinius vaidmenis joje atliko Vinas Dieselis, Dwayne‘as Johnsonas, Ludacrisas, Kurtas Russelas, Helen Mirren, Jasonas Stathamas, Charlize Theron ir kiti.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. edv / 2016 rugpjūčio 11

    marketingas cia jau prasidejo ir nieko daugiau 🙂