Į „Varno“ perdirbinį kviečiamas Jasonas Momoa

Į „Varno“ perdirbinį kviečiamas Jasonas Momoa

Kino studija „Relativity“ galiausiai surado aktorių, kuris suvaidins pagrindinį vaidmenį kultinio „Varno“ (angl. „The Crow“) perdirbinyje. Kaip teigia portalas „Collider“, Eriko Draveno vaidmenį įkūnys serialo „Sostų karai“ (angl. „Games of Thrones“) ir „DC“ komiksais paremto filmo „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) žvaigždė Jasonas Momoa.

Režisieriaus kėdę užims siaubo filmo „Šmėkla“ (angl. „The Hallow“) kūrėjas Corinas Hardy‘is. Būtent Jasono Momoa įkelta nuotrauka su šiuo režisieriumi į „Instagramą“ leido suprasti, jog derybos dėl jo dalyvavimo projekte buvo sėkmingos. „Vienintelis būdas užtvirtinti dviejų vyrų susitarimą – tai tamsaus alaus pinta“, – tokį už-rašą po nuotrauka paliko Jasonas Momoa

Originalus filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko filmavimo aikštelėje žuvęs Brandonas lee, pasirodė 1994 metais. Apie jo perdirbinį Holivudas pradėjo kalbėti dar 2010 metais, tačiau projektas taip ir nepajudėjo iš vietos. Filmo režisieriumi galėjo tapti daug žinomų kino kūrėjų, o pagrindinį vaidmenį atlikti ne ką mažiau žinomi aktoriai. Tarp aktorių, kurie galėjo įkūnyti Eriką Draveną buvo ir Bradley‘is Cooperis, Tomas Hiddlestonas, Luke‘as Evansas, Jackas Hustonas ir Jamesas McAvoy‘us.

Kada prasidės juostos filmavimas, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles